• Всеукраїнський освітній проект School Recycling

/Files/images/IMG_20190220_142617.jpg/Files/images/IMG_20190220_141539.jpg

Участь у конкурсі впливає на результат рейтингу «ЕКО ШКОЛА РОКУ 2019».

Креативність, змістовність важливі. Регламент виступу команд 7 хв. (1 хв відео, 5 хв презентація практик, 1 хв на запитання і відповіді), можливе використання аудіо та проекційного обладнання.

Учасники подають презентацію в форматі PowerPoint. Презентація складається з 10 слайдів:

1. Назва навчального закладу, девіз команди ЕКО ПАТРУЛЬНИХ.

2. Мета і цілі проекту в навчальному закладі 2018-2019 н.р.

3. Завдання проекту у 2018-2019 н.р.

4. Активності які були проведені для активізації та залучення в проект учнів.

5. Активності які були проведені для активізації та залучення в проект працівників школи.

6. Активності які були проведені для активізації та залучення родин учнів та громади.

7. Кількість баків для сортування, кількість баків накопичувачів, декілька фото станцій сортування школи.

8. Кількість вторинної сировини в кілограмах зданої на переробку за період вересень 2018 – лютий 2019 року розписано окремо по фракціях, кількість твердих побутових відходів відправлених на сміттєзвалище навчальним закладом за період вересень 2018 року – лютий 2019 року, кількість фінансових ресурсів отриманих в рамках проекту за збут вторинної сировини за період вересень 2018 року - лютий 2019 року. Що придбано або буде придбано за кошти від збуту вторинної сировини у 2019 році.

9. Фото команди ЕКО ПАТРУЛЬ (лідер у фірмовій футболці проекту, команда в хустинках, креативне фото) та її склад, кількість учнів в навчальному закладі (з них жіночої та чоловічої статі).

10. Контактна інформація: адреса, телефон, факс, сайт, електронна адреса, сторінки в соціальних мережах; контактна інформація координатора проекту: телефон, електронна адреса, посилання на сторінку в соціальних мережах; контактна інформація лідера команди ЕКО ПАТРУЛЬ.

Також команди презентують в рамках виступу відео роботу – «Моя школа ЕКО ШКОЛА 2019».