Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29

З Днем знань!

Дорогі школярі, шановні вчителі, поважні батьки, бабусі і дідусі!

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті новітній день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж до поки видно її дитя. І в цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати усіх земляків із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи.

У цей момент – уже через роки і відстані, перегортаючи сторінки своїх школярських, студентських днів і років – так хочеться сказати Вам, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Упевнена, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у Ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Окреме, велике спасибі Вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої гуманітарної цінності. Бо саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни.

/Files/images/р8.jpg/Files/images/р3.jpg/Files/images/р4.jpg/Files/images/р5.jpg/Files/images/uvaga.jpgСьогодні, 31.08.2020 р., Миколаївська ЗОШ №29 отримала захисні маски для працівників закладу (16 упаковок по 50 шт.) та рідке мило (4 шт. по 5 л.), які були придбані за кошти міського бюджету

/Files/images/118616501_343126477093451_4411811404512802869_n.jpg
Серпнева педагогічна рада

28 серпня у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29 відбулося засідання педагогічної ради «Підсумки діяльності Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 у 2019/2020 навчальному році та завдання педагогічного колективу щодо підвищення якості освітнього процесу в 2020/2021 навчальному році", в ході якої було проведене

звітування директора школи Лариси Анатоліївни Грицюк перед громадськістю про роботу закладу у 2019 - 2020 н.р.

ЗВІТ

/Files/images/image (3).png
/Files/images/uvaga.jpgДля проведення заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) до 1 вересня 2020 року Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 отримала 3 безконтактних медичних термометрів, антисептичні засоби для рук (29 шт.) і поверхонь (5 шт.) від управління освіти Миколаївської міської ради, які були придбані за кошти міського бюджету.

Раніше (навесні) було отримано марлю для виготовлення масок для працівників закладу (виготовлено по 5 масок на кожного працівника) та антисептичні засоби для рук (30 шт.) і поверхонь (1 шт.).


МЗЗСО №19 - ДОРОГА З НАМИ - ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

/Files/images/Bezyimyannyiy.png

У зв`язку з пандемією COVID-19 пробна посадка в закладі проводитись не буде, чекаємо Вас 1 вересня на перший святковий урок, який розпочнеться о 8.30.

1 вересня Вас очікує 3 - 4 уроки згідно розкладу, який Ви можете дізнатись у Вашого класного керівника

/Files/images/razdeliteli_003.gif


/Files/images/imgpreview.jpgЧерез те, що загальнонаціональний карантин продовжили до 22 травня, наш заклад завершує навчальний рік дистанційно.

На жаль, наші учні цього навчального року вже не повернуться до звичного навчання у школі, а навчання триватиме відповідно до структури навчального року та Наказу по школі № 52 від 07.05.2020 р. у дистанційній формі до 29.05.2020 р.
Міністерство освіти і науки України надало рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання школярів, які вчителі взяли до уваги.
Так, оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів буде завершено до 15 червня 2020 року.
Будуть розроблені графіки видачі випускникам 9-х класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог. Про дати буде додатково повідомлено на шкільній платформі.
На початку 2020-2021 навчального року в 2-11-х класах передбачается проведення вхідного оцінювання учнів з метою діагностування рівня навчальних досягнень учнів за попередній рік та планування подальшої роботи із систематизації, узагальнення та закріплення навчального матеріалу, що вивчався учнями дистанційно.
Серед рекомендацій МОН є, на жаль, зокрема такі: З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) у 2019/2020 навчальному році Міносвіти пропонує не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори.Пом’якшення карантину: з 22 травня планують відкрити дитсадки та дозволити ЗНО

З 22 травня в Україні планують пом’якшити карантинні заходи, дозволивши роботу дошкілних закладів та проведення ЗНО.

Про це повідомили міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 14 травня, передає NV.ua.

Так, з 22 травня планують дозволити:

 • роботу дошкільних навчальних закладів — дитячих садочків;
 • проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);
 • роботу громадського транспорту;
 • відкриття готелів, окрім хостелів, без функціонування ресторанів та спортивних залів;
 • проведення спортивних змагань без глядачів.
 • Степанов наголосив, що необхідно буде дотримуватись протиепідеміологічних правил:
 • носіння масок;
 • соціальна дистанція;
 • дезінфекція антисептиками.

“Під кожну подію будуть розроблені чіткі критерії: як саме можна користуватися громадським транспортом чи проводити спортивні змагання. Ми будемо вимагати дотримання цих правил, бо йдеться про життя і здоров’я українців”, — додав міністр.

Нагадаємо, з 11 травня уряд пом’якшив карантин, проте заклади освіти залишились закритими.
Що робити освіті під час карантину – відповідає МОН

Міністерство освіти і науки дало відповіді на поширені запитання щодо роботи освітніх закладів під час карантину. Опублікували їх на fb-сторінці очільниці МОН Любомири Мандзій. Нижче подаємо усі відповіді.

– Коли почнуть працювати дошкільні заклади?

Заклади дошкільної освіти відновлять роботу відповідно до урядової дорожньої карти виходу країни з карантину та з урахуванням епідеміологічної ситуації.

– Як відбуватиметься зарахування до 1 класу?

Зарахування до 1 класу буде відбуватися без конкурсу на підставі сканованих копій документів, надісланих до закладу електронною поштою. Оригінали документів необхідно подати після завершення карантинних обмежень. Інформацію про терміни та способи подачі документів засновники мають оприлюднити на вебсайтах своїх закладів. Медичну довідку також можна оформити та подати до навчального закладу після завершення карантину.

– Як оцінювати дітей у 1-4 класах?

Для учнів початкової школи застосовується формувальне, підсумкове оцінювання. У 1-2 класах бальних оцінок не ставимо, а заповнюємо свідоцтво досягнень. Підсумкове оцінювання здійснюється з урахуванням результатів оцінювання в першому семестрі, січні-березні 2020 року та результатів навчання з використанням дистанційних технологій у період карантинних обмежень.

– Як переводити учнів до наступного класу?

Переведення до наступного класу здійснюється на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання згідно з рішенням педагогічної ради закладу.

– Як виставляти річне та підсумкове оцінювання дітям, які не мають засобів дистанційного навчання або не виходять на зв’язок?

Семестрове оцінювання для таких учнів має формуватися з урахуванням очного навчання до впровадження карантинних обмежень. Рекомендуємо вчителям зважено і неформально підходити до виставлення оцінок за семестр учням, які з вагомих причин не змогли навчатися дистанційно і пропустили більшість навчальних занять під час карантину.

– Як бути вчителю та школі, якщо батьки учня відмовляються від дистанційної форми освіти під час карантину (аргументують це тим, що вчитель має вчити учня в телефонному режимі)?

У сьогоднішніх умовах ми використовуємо різні технічні засоби для організації освітнього процесу. Якщо учень немає інших технологій, то і звичайний телефонний зв’язок може слугувати інструментом для взаємодії між учителем та учнем.

– Як і коли слід заповнити шкільні журнали?

Шкільні журнали педагоги заповнюють після закінчення карантину (або послаблення карантинного режиму) згідно з розкладом, який має розробити дирекція закладу. Рекомендуємо зробити це на початку червня. Усі дані вносимо відповідно до календарно-тематичного планування та згідно з розкладом.

– Як виставляти підсумкові оцінки з фізкультури, трудового навчання, музики?

За результатами першого семестру та з урахуванням оцінок, отриманих до 12 березня. Якщо учні під час карантину виконували завдання з таких предметів, то відповідні результати також слід враховувати. Не варто вимагати запису виконання завдань із цих дисциплін у разі відсутності в учнів технічних можливостей.

– Як закінчити навчання учнів на індивідуальній (педпатронаж) формі та виставити оцінювання?

Для учнів, які здобувають освіту за однією з індивідуальних форм (педагогічний патронаж, сімейна (домашня), екстернат), у 2019/2020 навчальному році навчання завершується дистанційно. Підсумкове оцінювання здійснюється за процедурами семестрового та річного оцінювання.

– Як закінчиться навчальний рік для шкіл у 2019/2020 році?

Освітній процес завершиться дистанційно. Навчальні заняття для учнів триватимуть до кінця травня. Як і всі попередні роки, навчальний рік у школах триватиме до 1 липня для всіх учнів, окрім одинадцятикласників. Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти 11-класники отримають після складання ЗНО.

– Коли закінчиться навчальний рік у позашкіллі?

Діяльність закладу позашкільної освіти регламентується планом роботи закладу, який складається на один рік, освітній процес організовується в межах навчального року. У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в Україні, тривалість навчального року в позашкіллі продовжуватись не буде.

– Коли відбуватиметься коригувальне навчання?

Коригувальне навчання проводиться у вересні 2020/2021 навчального року. Тривалість визначатиме школа безпосередньо для кожного класу залежно від того, як учні опанували матеріал.

– Чи може вимагати директор школи звіт від учителя про організацію дистанційного навчання?

Так, має право, бо за організацію освітнього процесу в закладі відповідає директор школи. Звітність про проведені заняття з учнями з використанням дистанційних технологій школа може організувати у прийнятній формі. Ми рекомендуємо школам мінімізувати звітність учителів про проведені заняття.

– Чи мають право органи місцевого самоврядування вимагати від учителя звіт про проведення дистанційного навчання?

Ні. Звіт від учителів може вимагати тільки директор школи. Місцеві органи влади не мають права вимагати звітування від педагогічних працівників про організацію освітнього процесу з використанням дистанційних технологій.

– Як в умовах карантину директору провести річний звіт?

Річний звіт про роботу директора школи може бути оприлюднений на сайті закладу освіти. МОН перегляне накази №55 від 28 січня 2005 року та №178 від 23 березня 2005 року, які регламентують порядок проведення звітування керівників закладів освіти та забезпечить внесення врахованих змін.

– Як бути з відпустками вчителів, які залучені у видачі свідоцтв та в проведенні ЗНО?

Для вчителів, які долучені до проведення ЗНО, розклад відпусток має бути відкоригованим. Якщо педагоги не використають усі дні відпустки під час літніх канікул, вони можуть скористатися іншим канікулярним часом або наприкінці року отримати компенсацію за невикористані дні. Усі інші педагогічні працівники йдуть у відпустку за розкладом.

– Як і коли відбуватиметься ЗНО?

Основну сесію ЗНО заплановано провести з 25 червня до 17 липня. До цього часу буде проведено пробне ЗНО. Тестування відбуватиметься з дотриманням соціального дистанціювання та забезпеченням індивідуального захисту учасників. Якщо епідеміологічна ситуація не дозволить провести ЗНО у червні-липні, будуть ухвалені відповідні управлінські рішення, про що повідомлять усіх випускників, батьків та освітян.

– Чи будуть проведені останні дзвоники та випускні?

Постановою уряду загальнонаціональний карантин продовжений до 11 травня. Ми рекомендуємо утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів. Здоров’я наших учнів – важливіше.

– Коли будуть видані документи про освіту?

До 15 червня 2020 року школи мають завершити оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень. Випускники 11 класів документ про здобуття освіти отримають після результатів ДПА. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, ми рекомендуємо школам надіслати копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видати у вересні 2020/2021 навчального року.

– Коли розпочнеться вступна кампанія?

Вступна кампанія розпочнеться після завершення ЗНО.

– Чи будуть літні пришкільні табори?

Організація літніх шкільних таборів – це відповідальність органів місцевого самоврядування. Наразі відповіді на це запитання немає, адже невідомо, як розвиватиметься ситуація з COVID-19.

– Як організувати військово-польові збори?

Заклади освіти, які у 2016 році врахували методичні рекомендації МОН щодо викладання предмету “Захист Вітчизни” та передбачали проведення військово-польових зборів після 10 класу, цього року можуть організувати проведення восени 2020 року.

Закладам, в яких було передбачено проведення зборів під час вивчення предмету в 11 класі, рекомендуємо у зв’язку з пандемічною ситуацією провести оцінювання військового навчання через автоматичне виставлення оцінки за підсумками поточних оцінок упродовж року або провести онлайн-тестування за темами військово-польових навчань.

– Чи будуть відбуватись виплати молодим вчителям?

З огляду на зміни до держбюджету, виплати молодим вчителям на 2020 рік призупинено.

– Чи має право адміністрація школи проводити анкетування дітей і батьків щодо роботи вчителів під час дистанційної форми навчання в умовах карантину з метою оцінювання педагогічної діяльності працівників?

МОН не проводить та не планує проводити жодного оцінювання педагогічної діяльності працівників під час карантину. Що стосується закладу освіти, то, відповідно до порядку проведення моніторингу, засновник може організувати локальний моніторинг педагогічної діяльності у своєму навчальному закладі. Це не заборонено.

– Чи зможуть учителі пенсійного віку отримати оздоровчі виплати під час переведення на роботу за контрактом?

Переведення на строкові договори здійснюється зі збереженням усіх попередніх умов праці, які були до цього.

– Доплата за престижність становить 5%, директор школи пояснює це браком коштів. Коли вчителям можна буде розраховувати на цю надбавку в розмірі 30%?

Відповідно до законодавства, доплата за престижність встановлюється у розмірі від 5-30%. Якщо педагогам виплачують лише 5%, то це пов’язано з неефективною шкільною мережею в межах цієї території. Для підвищення обсягу доплати слід аналізувати та оптимізувати мережу.

Міністерство освіти і науки
/Files/images/Bezyimyannyiy.png

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Ви маєте можливість надати дистанційно документи для зарахування дитини до першого класу нашої Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29.
У зв’язку з карантином Ви можете надати заяву для зарахування Вашої дитини до першого класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 в електронному вигляді.
Для цього Вам треба:
- або зайти на сайт: https://school.isuo.org/ та натиснути на «Інструкція для батьків, Електронна реєстрація в закладах загальної середньої освіти»,
- або зайти за посиланням: https://drive.google.com/…/19uqikZlaGBu0102V1G7XsmVgrN…/view
Номер нашої школи в системі 8097.
Крім цього, на електронну пошту школи school.29nik@gmail.com Вам необхідно надіслати копію свідоцтва про народження дитини у сканованій формі.
Якщо у Вас відсутня електронна пошта, то документи можна передати іншим засобом поштового зв’язку.
Медичні довідки мають бути надані після закінчення карантину, але не пізніше 29.08.2020 року.

Чекаємо на Вас
Ласкаво просимо!

Адреса школи: вул. Гетьмана Сагайдачного,124
телефони: 0512- 64-59-50,
0665681949, 0930623841, 0502145069
З повагою та найкращими побажаннями адміністрація МЗОШ № 29
Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
school.isuo.org

/Files/images/razdeliteli_003.gif
ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

ПРО ВСТУП ДО 1 КЛАСУ !!!

Організація зарахування дітей до 1 класу в 2020 році

https://mkrada.gov.ua/news/12276.html

" На всій території України введено карантин, тому освітній процес в закладах освіти м. Миколаєва призупинено до 24.04.2020 року.У разі подовження терміну карантину керівникам закладів загальної середньої освіти рекомендовано організувати прийом документів, необхідних для зарахування дітей до 1 класу, з 27 квітня по 31 травня 2020 року.Документи надаються батьками або особами, що їх замінюють, у сканованому вигляді або в інший спосіб, що може бути визначений конкретним закладом освіти (крім медичних довідок, які мають бути надані після закінчення карантину, але не пізніше 29.08.2020).У зв’язку з цим рекомендуємо вам, шановні батьки та особи, що їх замінюють, після 21.04.2020 року ознайомитися з інформацією щодо зарахування дітей до 1 класів на сайтах шкіл.
Управління освіти міської ради "

Шановні батьки! Просимо Вас надіслати на електрону пошту школи

school.29nik@gmail.com

1) заповнену заяву про зарахування до І класу;
2) скановане свідоцтво про народження дитини.


ЗРАЗКИ ЗАЯВ ДО ЗВИЧАЙНОГО КЛАСУ І КЛАСУ ЗА ПРОГРАМОЮ "ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ" ДОДАНІ НИЖЧЕ

ЧЕКАЄМО НА ВАС! БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я!

Гиф анимация Цветущая сирень колышется от ветра
На изображении может находиться: текст «до уваги!»

Шановні батьки майбутніх першокласників!


Адміністрація Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 (директор Лариса Анатоліївна Грицюк) повідомляє про особливості зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти у 2020 році.
Відповідно до статті 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту» рівний доступ до здобуття повної загальної середньої освіти забезпечується, зокрема, шляхом визначення правил зарахування до закладів освіти, при цьому зарахування до початкової школи та гімназії здійснюється без проведення конкурсу, крім випадків, визначених законодавством. Відповідні правила зарахування та випадки проведення конкурсів визначено Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016 (далі – Порядок зарахування).
Наголошуємо, що під час зарахування дітей для здобуття початкової освіти до закладу освіти забороняється проведення конкурсів (будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини), крім закладів спеціалізованої освіти і приватних закладів освіти.
Згідно з Порядком зарахування дату початку прийому документів для зарахування визначають органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади, але строк прийому заяв не може бути меншим одного місяця. Фактично мінімально можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 30 квітня по 31 травня, крім випадків зарахування до 10 – 11 класів, до яких мінімально можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 15 травня по 15 червня. Водночас у зв’язку з можливим подовженням тривалості освітнього процесу зазначені вище терміни може бути змінено.
Відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020 року № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (СОУП)-19)» (далі – Закон) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг. Тому у разі продовження режиму надзвичайної ситуації, перебіг місячного строку для прийому заяв та інші відповідні строки, зокрема строки оголошення конкурсного відбору, видачі наказу про зарахування тощо, визначені Порядком, будуть подовжені з урахуванням часу, що минув до завершення карантину.

З метою дотримання протиепідеміологічних вимог прийом документів, необхідних для зарахування, буде продовжений після припинення карантину.

Додатково інформуємо, що згідно з підпунктом 2 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону на період встановлення карантину власником установи, організації або уповноваженим органом може змінюватися режим роботи, зокрема щодо прийому та обслуговування фізичних та юридичних осіб.

Таким чином, ми повідомляємо, що Миколаївська ЗОШ № 29 у період карантину організовує гнучкий режим прийому документів та їх копій, Ви маєте можливість подавати необхідні документи та заяви на вступ до першого класу електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису.

Повідомляємо, що в 2020-2021 н.р. у школі відкривається 3 перші класи, з них два класи за програмою «Інтелект України» та один клас – програмою НУШ за редакцією Савченко О.Я.
Будемо раді бачити всіх дітей без винятку, але на першочергове зарахування до 1 класу мають право:
діти, які проживають (зареєстровані) у мікрорайоні школи
Янтарна,1-65, 69-319, 2-318, 318а до кінця
Ольшанців, 1-283, 305-до кінця, 2-280-до кінця
Гетьмана Сагайдачного, 1-273, 313-до кінця,
2-256, 264-до кінця
Металургів, 1-229, 233 до кінця,
Торгова, 185-до кінця, 232-270
Коротка, 1-25, 2-98-до кінця
Рибна, 11-25, 10-24
пр. Богоявленський (Жовтневий), 304-314'2
Краєзнавців, 1-7, 2-16 Академіка Рильського,21-33, 28-34
Національної гвардії, 25-27, 30-34
Леваневського, 2-40, 1-21
Ходорева, вся
пров. Висунського, весь
пров. Торговий, весь
пров. Короткий, весь
Каховська, 17-63, 14-30
пров. Металургів, весь
Львівська, всі номери
Уральська, 30-46, 29-47
діти, які є рідними брати або сестрами дітей, які здобувають освіту у школі № 29
діти працівників школи № 29
Просимо засвідчити документально право на першочергове зарахування до школи.
Діти, які не мають права на першочергове зарахування, будуть зараховані на вільні місця шляхом випадкової вибірковості (проведенням жеребкування за умови надання повного пакету документів).
МОН України рекомендує батькам орієнтуватися на наступний перелік документів, що можуть підтверджувати місце проживання дитини (одного з її батьків) та що можуть бути пред’явлені під час подання заяви про зарахування:
1) паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини;
2) довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207;
3) витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);
4) довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
5) документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо);
6) рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;
7) документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму, оренди тощо), укладений між фізичними особами за умови, що користування відповідним житлом є реальним і здійснюється за згодою та волевиявленням власника майна; засвідчення цих двох обставин може відбуватися в різний, але прийнятний спосіб чи укладений між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;
8) довідка про проходження служби у військовій частині (додаток 10 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207);
9) акт обстеження умов проживання (додаток 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866);
10) акт обстеження матеріально-побутових умов (затверджений наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 28 квітня 2004 року № 95, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08 червня 2004 року за № 703/9302);
11) будь-який інший документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків.

На изображении может находиться: текст «зарахування до 1 класу»Інформація про коронавірус/Files/images/Bezyimyannyiy.png

Шановні батьки!

З огляду на кількість дітей, що вільно граються на дитячих та спортивних майданчиках, перебувають групами на вулицях, у скверах міста, активно користуються громадським транспортом, адміністрація школи звертає Вашу увагу на те, що карантин – це НЕ канікули (хоча за часом вони можуть і співпадати).

Карантин, в режимі якого живе нині вся Україна, – це комплекс медико-санітарних і адміністративних обмежувальних заходів, спрямованих на попередження поширення інфекційного захворювання, спричиненого вірусом Covid-19.

З огляду на це нагадуємо, що ЗАБОРОНЕНО відвідувати навчальні заклади міста, зокрема й спортивні майданчики, розташовані на їхній території. Слід максимально обмежити час перебування дітей на вулиці без потреби.

Загальнонаціональний карантин – це безпрецедентний захід в історії нашої країни. Ми всі складаємо цей іспит вперше, і наше спільне завдання – мінімізувати загрозу поширення небезпечної інфекції. Закликаємо кожного усвідомити реальний рівень небезпеки та власної відповідальності в цих надзвичайних умовах.

/Files/images/razdeliteli_003.gif
/Files/images/imgpreview.jpgПро призупинення освітнього процесу!

У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та ГРВІ з 12.03.2020 призупиняється освітній процес у закладах освіти м. Миколаїв (протокол №4 від 11.03.2020 комісії з питань ТБ та НС з питання профілактики та попередження вірусних захворювань, розпорядження Миколаївського міського голови О.Ф.Сєнкевича від 11.03.2020 №58-р). Про відновлення освітнього процесу буде повідомлено додатково.

/Files/images/razdeliteli_003.gif
/Files/images/Bezyimyannyiy.pngВідновлюється освітній процес!!!

Шановні учасники освітнього процесу!

З 13 лютого (четвер) відновлюється навчання в закладі.


/Files/images/Uvaga.gifДо уваги учасників освітнього процесу!

З 30 січня 2020 року на підставі розпорядження міського голови від 29.01.2020 №17р до покращення ситуації із захворюванням на грип та ГРВІ призупинено освітній процес у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 Миколаївської міської ради Миколаївської області

/Files/images/razdeliteli_003.gif


Шановні друзі!

Раді повідомити, що ми починаємо реєстрацію на афілійовану (не)конференцію miniEdCamp Mykolaiv

"Голод українського вчительства до змін: ресурс чи загроза", яка відбудеться 10 квітня 2020 року.

Миколаївська загальноосвітня школа № 29 - єдина школа в Україні, яка вже

вп'яте буде проводити у себе такий захід.


Похожее изображение/Files/images/vitania55.jpg

/Files/images/razdeliteli_003.gif


З НОВИМ РОКОМ!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій.
Не обминув радісний, святковий настрій і Миколаївську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 29. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня.Чекали і дочекались!
Напередодні канікул, сьогодні 23 грудня, у нашому закладі панували яскраві добрі хвилини чудес та казок, запальна музика, красуня-ялинка та гарний передноворічний настрій створювали святкову атмосферу для дітей, учителів та батьків. Розмаїття карнавальних костюмів вражало, тут були феї і принцеси, метелики і сніжинки, пірати і мушкетери, бетмени, королі та багато інших цікавих персонажів. Дітлахи весело зустріли казкових героїв, які завітали до них у гості: Учні 10 класу, як справжні, досвідчені актори, разом з педагогом-організатором Рибакової Т.В. на мить перетворилися у Зиму (учениця 8 класу – Шията Ксенія), Сніговика Олафа, Мальфисенту, Чаклунку, Кікімору, Ельфів, Сніжинки, Свена, Бабу Ягу, Аладіна. Велика подяка їм.
Казкові герої провели безліч різноманітних конкурсів та змагань. Учні разом з батьками грали, співали, танцювали, водили хороводи навколо ялинки та отримували подарунки.
Також присутніх зі святом привітали найочікуваніші гості новорічної казки – Дід Мороз та Снігуронька, які побажали всім міцного здоров’я, миру та злагоди , щоб усі мрії у новому році здійснилися.
Казка не закінчується, ще завтра у нас продовження новорічної казки, новорічний карнавал, але так хочеться, щоб кожен день став для нас святом. І дорослим, і малим, ми зичимо приємних несподіванок, цікавих зустрічей. Хай усі дні будуть радісними, казковими!

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.


Хвилинка Доброти


У святковий день 19 грудня учні Миколаївської загальноосвітньої школи № 29 на чолі з педагогами, відвідали Миколаївській міський притулок для громадян похилого віку та інвалідів. Але приїхали вони не з порожніми руками, а привезли заздалегідь підготовлені подаруночки та частинку доброти та ласки.
Уже стало традицією у нашій школі проводити акцію «Місяць доброти». Цьогоріч акція мала трохи інше спрямування. У її розрізі було вирішено провести захід, який називався «Твори добро, бо ти людина!». Протягом декількох тижнів діти самі готували подарунки, приносили з дому речі, солодощі, кидали у встановлену скриньку кошти, щоб можна було придбати фрукти й листівки. Коли все необхідне зібрали, то відразу ж спланували візит до Міського будинку малютки «Сонечко» і притулку для громадян похилого віку, щоб віддати речі малюткам, стареньким та людям з обмеженими фізичними можливостями.
Коли їхали в автобусі, думки були дуже далекі від того, щоб ідеалізувати цей заклад. Адже чого можна очікувати від місця, де живуть самотні, хворі люди?
Проте, перед адміністративною будівлею песимістичний настрій дещо розвіявся. Ми побачили оточену деревами, велику та затишну територію притулку: рівні доріжки, місця для клумб і красиві, симетрично розставлені, іграшкові будиночки, малюнки – про такі пишуть у казках. Зачаровувала всіх присутніх капличка Святого Миколая побудована на березі річки.
На порозі корпусу гостей зустрічав привітний директор притулку Власов Володимир Яковлевич, якій розповів історію відродження притулку і провів екскурсію. Власне, у приміщенні скрізь було чисто й охайно, зроблений ремонт. З усього помітно, що про підопічних добре дбають і ставляться з повагою.
Оскільки учні підготували для підопічних закладу справжній концерт, то лікарі провели дітей до актової зали.. Там глядачі з нетерпінням чекали на виступ, а коли перші актори вийшли на сцену – зустріли їх гучними оплесками, що створило святковий настрій.
Учні віднеслися до всього – не по рокам по-дорослому: виважено й мудро. Може вони ще до кінця не розуміють, що таке печаль, біда, самотність, але діти мають добре серце і вміють співчувати. Саме тому відчувалося: все що вони роблять – від душі.
Зрозуміли це й дорослі. Після концерту вони підходили до дітей і щиро дякували за подаровані приємні митті, розповідали про себе, свої захоплення. Як з'ясувалося, їх у них чимало. У притулку постійно діють майстерні, художні виставки, де люди виставляють свої картини, вироби зроблені власними руками. До речі, ми також не залишилися без подарунків. На згадку про зустріч, директор притулку презентував вітальну листівку для шкільного колективу, а ще одна жінка – передала оберіг для нашої школи.
Та все-таки весь час не полишала думка: які б сприятливі умови не були створені для цих людей, вони живуть без родини, а її – нічим не заміниш.
Час промайнув і учням потрібно було повертатися назад – до школи, на навчання. Але вони запевнили, що відтепер постійно сюди приїздитимуть – провідуватимуть людей, робитимуть для них щось приємне. Тож, діти не прощалися, а сказали – до нових зустрічей!
Кожна людина робить своє майбутнє – воно у наших руках. Якщо будемо небайдужі до інвалідів, стареньких людей, то й самі житимемо у гармонії. Адже принцип бумеранга завжди працює – повертається як заподіяне комусь зло, так і добро.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.


Свято Миколая

Це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними. Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая.
І ось він завітав до учнів Миколаївської ЗОШ 29 на свято «Святий Миколай, ти до нас завітай». Окрім Святого Миколая до дітей прийшли в гості казкові персонажі.
Святий Миколай привітав всіх учнів та вчителів зі святом і вручив подарунки всім учням школи.
А зараз він поспішає до будинку для людей похилого віку. Продовження буде....

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.


Впровадження інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами

У нашому закладі освіти активно ведеться робота щодо впровадження інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами. У 2019/2020 навчальному році відкрито 5 інклюзивних класів, в яких навчається 7 дітей з особливими освітніми потребами. Для ефективної адаптації таких учнів у школі працює ресурсна кімната та функціонує інклюзивно-ресурсний центр №2 під керівництвом Людмили Олександрівни Пріщак.

20 грудня 2019р. відбулася робоча зустріч асистентів учителів, класних керівників та адміністрації школи з представницями Миколаївського інклюзивно-ресурсного центру №2. Учасниці зустрічі обговорили основні досягнення та виклики в організації інклюзивного навчання у школі, зокрема, питання підготовки педагогів, підтримки батьків дітей з особливими освітніми потребами в обстоюванні прав їхніх дітей на рівний доступ до якісної освіти.
Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.


Тренінг з питань залучення учнів до процесу прийняття рішень

17 грудня у Миколаївській школі 29 пройшов тренінг з питань консультування думки учнів та їх залучення до процесу прийняття рішень в школі, який провела тренерка програми підтримки та розвитку учнівського самоврядування від Жіночого Консорціуму України Aleksandra Kozoroh. Участь у тренінгу взяли всі вчителі і асистенти вчителів.
Мета заходу – рефлексія щодо досвіду консультування, підтримка вчителів задля активізації участі дітей в школі та посилення впливу учнів на важливі рішення, які стосуються їх шкільного життя.
Учасники тренінгу обмінювалися досвідом, обговорювали процес консультування та розуміння того, що він дозволяє людям відчувати свою значимість, гідне ставлення до себе, повагу до думок.
Завдяки вправі з картками «Демократія для всіх» учасники змогли проаналізувати як розвиток компетентностей пов’язаний та впливає на участь дітей в учнівському самоврядуванні та житті школи в цілому. Також під час тренінгу змогли оцінити й усвідомити вплив середовища на участь, зрозуміти, чому певні діти у школі намагаються уникати участі у шкільному житті.
Не менш важливим було обговорення теми неусвідомленого формування певної «еліти» серед учнів, розподілу учнів на лідерів (активних) та пасивних, що нерідко пов’язано з появою булінгу у школі. Як розпочати розмову про булінг з учнями, коли і у якому віці це варто робити і багато інших питань було обговорено з учительським колективом.
Учасники семінару були активними, щирими та емоційними. Висловили подяку за гарний досвід, можливість почерпнути нове та цікаве, що можна буде застосувати в практичній діяльності.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.


Всесвітній День Гідності

Гідність і свобода починається з кожного з нас і в нас. З цього важливо починати і це відновлювати.
Кожна людина є цінною та неповторною. Усі ми різні, але прагнення стати гідною людиною - наша спільна риса. Впродовж життя ми всі робимо вчинки та приймаємо рішення. Деякі з них є правильними, деякі призводять до помилок. Так ми вчимося та розвиваємося.
Всесвітній День Гідності (Global Dignity Day, www.globaldignity.org) – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проєкт, мета якого – подвигати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.
В цьому році наша школа вже в п'яте приєдналася до цієї події. З самого ранку ми зібралися у холі школи, щоб ознайомитися з основними принципами, метою і завданням цієї унікальної ініціативи. Продивилися мотиваційне відео міністерки освіти і науки України Ганни Новосад, звернення засновника ініціативи крон-принца Норвегії Хокона, ознайомилися з планом проведення.
Учні спільно з педагогами на виховних годинах оговорили основні принципи гідності, поділилися історіями з власного життя, модерували обговорення цієї теми, а також допомогли молоді намітити, що саме варто зробити протягом наступного року для посилення відчуття власної гідності й поваги до інших людей. Після дискусійних годин 5-10 класи зібралися у холі, підвели підсумки дня, кожен клас презентував свій плакат і всі охочі мали можливість розповісти історії своїх гідних вчинків.
Можливо, комусь здається, що ці дрібниці не варті уваги: у нас, особливо під час війни, порушення прав людини призводить до більш трагічних і тривалих наслідків. Але я впевнена, що про все це треба говорити хоча б для того, щоб люди зрозуміли: то не норма!. Тож замислюймося...

#gdignity, #gdignityUkraine

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.


Пам'ять не згасне

Заходи, приурочені до Дня гідності та свободи, в 2019 році в Україні пройшли під гаслом "Вільні творити майбутнє".
У Миколаївській школі № 29 розроблено і проведено ряд заходів щодо відзначення подій Революції гідності, яка відбулася не лише в політичному житті країни, а й «у нас самих, у нашій свідомості».
У класах відбулися години спілкування, на яких головною думкою прозвучали слова: Україна – це територія гідності і свободи. Учні школи також переглянули тематичні відеофільми про Євромайдан.
У бібліотеці учні мали нагоду відвідати виставку до Дня Гідності і Свободи, де виставлені статті, буклети, книги з даної тематики.
Такі заходи спрямовані на те, щоб об'єднати українське суспільство, вони про те, що всі ми різні, але для нас однаково цінні і гідність, і свобода.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.


Конференція "Дівчата STEM"

6 грудня відбулася Фінальна Конференція філіалів " Дівчата STEM" у місті Южноукраїнську за сприяння Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та ініціативи #ДівчатаSTEM у партнерстві з Фондом ООН у галузі народонаселення #CSRUkraine. Наш Філіал представляли найактивніші дівчатка - учениці 10 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Попик Дар*я і Чернєнко Анастасія.
Море позитивних емоцій залишилося після відвідин Южноукраїнської гімназії № 1. Щире спілкування з колегами та колежанками в атмосфері стемівської краси...
Висловлюємо слова вдячності за теплий прийом Южно-Українському енергетичному комплексу, Інформаційному Центру Імпульс. Отримали подарунки, подячні листи та банер Національної мережі філіалів #ДівчатаSTEM.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.


Щодо ситуації, яка склалася в нашій школі напередодні нового навчального року

Шкільні роки – це завжди дуже яскраві події в житті кожної людини. В стінах нашої Миколаївської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 29 ми намагаємося створити всі можливі умови для розвитку, навчання та виховання компетентної особистості.

На цей час в нашій школі відбуваються роботи з термомодернізації приміщення в рамках програми «Теплий дім». Вже замінено батареї, проведено нову систему опалення, замінено на нову електропроводку, поставлено енергозберігаючі вікна, класи оснащено Led – освітленням, встановлено підвісні стелі по всіх коридорах та класних кімнатах, утеплено підвальне приміщення, дах школи, проводяться роботи з обмощення будівлі. На наступний рік програмою «Теплий дім» заплановано утеплення та новий дизайн стін фасаду школи. Також на території закладу нині будується нова сучасна котельня.

І те, що зараз бачуть батьки у класах - це ще не закінченні ремонтні роботи підрядника, які мали тривати до 20 серпня 2019 року.

Звичайно, що після модернізації потрібно встигнути провести внутрішні ремонтні роботи, які планували виконати силами робітників школи: пофарбувати стіни, підлогу, прибрати сміття, витерти пил тощо. Саме через брак часу до початку навчального року звернулися з проханням до батьків про допомогу у підготовці класних кімнат. Але коштів не вимагали ні керівництво школи, ні вчителі. Деякі батьки не мали змоги допомогти фізично, тож батьківський актив 6-А класу запропонував зібрати кошти для пришвидшення ремонтних робіт і створення кращих умов для навчання своїх дітей.

Так співпало, що кабінет, в якому навчається 6 – А клас, не підлягав капітальному ремонту майже шість років. В данній кімнаті проводився тільки косметичний ремонт і тому шпалери вже повідставали від стіни, а самі стіни потріскались та полущились. Також термомодернізація класної кімнати додала теж пошкоджень та забруднень, тому необхідним є зробити належний ремонт стін та пофарбувати підлогу. На превеликий жаль, наше прохання дехто з батьків розцінив як вимогу.

Нам дуже прикро, що ці батьки, які звернулись по юридичну допомогу, не знайшли ні сил, ні часу поспілкуватись з адміністрацією та батьківським активом класу, адже ми разом: адміністрація, педагогічний колектив і батьки робимо все необхідне, щоб у наших дітей були можливості зростати гармонійними, конкурентоспроможними особистостями.

Хто відвідує нашу школу, той не міг не помітити кардинальних змін у облаштуванні класних кімнат новими меблями, мультимедійними системами, комп’ютерами тощо. Ми маємаємо дуже працелюбний учительский колектив. Більшість інтерактивних зон створено власноручно учителями у дружній співпраці з небайдужим батьківством, меценатами, випускниками минулих років.

За останні роки наша школа розцвіла: ми є учасниками багатьох всеукраїнських та міжнародних проектів: литовсько - український проект «Інтегральне лідерство в освіті», німецько-український проект «Молодь дебатує», україно - шведськиий проект «Електронна демократія в дії», «Демократична школа», яку втілює в Україні Європейський центр імені Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії , інноваційний освітній проект всеукраїнського рівня за темою «Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти» у 2018 – 2021 роках» (наказ Міністерства освіти і науки України 13.03.2019 № 340), інноваційний освітній проект всеукраїнського рівня за темою "Я - дослідник" на 2018- 2021 роки (наказ МОН №830 від 12.06.2019).

Учні й учителі неодноразово були призерами різних конкурсів, олімпіад та змагань. Саме в стінах нашої школи вже п’ятий рік поспіль збирається все відповідальне вчительство України на Ed Camp Ukraine, а головне – з кожним роком кількість учнів збільшується, а не зменшується, що говорить про довіру до школи, до роботи усього педагогічного колективу.

Звичайно, проблеми є, і ми їх намагаємось вирішувати. Головна проблема - у недостатньому фінансуванні. Усім нам: адміністрації, вчителям, батьківській громаді теж хочеться, як у деяких ЗМІ пишуть, віддати ключі від школи у червні і отримати їх на початок навчального року, зайти в оновлені приміщення, класні кімнати, отримати сучасну ідальню, спортивний зал і подвір`я. Але це тільки примарні перспективи!!! Реалії зовсім їнші.

Відповідно розподілу бюджетного фінансування між закладами освіти Миколаївської міської ради, школа має на 2019 рік 41 тисячу. За ці кошти вже закуплено й отримано 87 кв.м лінолеуму, спортивний інвентар. Чекаємо на нові меблі саме для класної кімнати 6А класу. Оскільки оновлюємо в цій класній кімнаті кабінет української мови і літератури. Тож сподіваємося, що при кращому фінансуванні шкіл, таких проблем ні у адміністрацій , ні у батьківської громади виникати не буде. Я дуже вдячна всім, хто розуміє наші проблеми і підтримує школу.

Директор школи Грицюк Л.А.

/Files/images/i75_ArticleImage_164308.jpg

Шановні батьки та учні!

Нам важлива ваша думка щодо проведення свята Першого дзвоника в нашій школі. Перейдіть, будь ласка, по ссилці та дайте відповідь на питання:

wym-1565756928690

/Files/images/vakansii-eurostudy-uk.png

Ми шукаємо Вчителя початкової школи, інформатики, англійської мови, математики:

 • який знає, що основне завдання школи – зацікавити дитину і вчити тому, що реально необхідно для успішного щасливого життя.
 • У якого є ідеї, як зробити навчальний процес цікавим і радісним в сучасних умовах.
 • Вміє і хоче будувати навчальний процес, виходячи з запитів часу і талантів дітей.
 • Захоплений сам і веде за собою дітей, вирішуючи нестандартні завдання освіти.
 • Вміє грамотно і доступно доносити інформацію.
 • Прагне до самовдосконалення і розвитку, доброзичливий, позитивно мислить.

Н А К А З

від 05.06.2019 № 82

Про зарахування учнів до 10 класу

Відповідно до частини першої статті 13 Закону України «Про освіту», частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерство освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 та зареєстрованого Міністерством юстиції України 05 травня 2018 року, на підставі заяв батьків

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати до складу учнів 10 -го класу:

1.

Бабкіну Марину Володимирівну

2.

Бевза Владислава Олександровича

3.

Бєлкіну Аліну Олександрівну

4.

Білого Костянтина Сергійовича

5.

Бобка Назарія Віталійовича

6.

Гайдая Руслана Едуардовича

7.

Гайченка Максима Сергійовича

8.

Головінського Дмитра Олександровича

9.

Гулака Андрія Івановича

10.

Козлову Валерію Михайлівну

11.

Кухара Олександра Михайловича

12.

Лінника Дмитра Юрійовича

13.

Микулича Антона Олександровича

14.

Пак Аріну Микитівну

15.

Погорєлову Анастасію Олегівну

16.

Подоляна Вадима Юрійовича

17.

Попушеву Юлію Вадимівну

18.

Ракова Михайла Ігоровича

19.

Романенко Тетяну Миколаївну

20.

Самоляка Романа Сергійовича

21.

Статкевську Анну Вадимівну

22.

Чернєнко Анастасію Дмитрівну

23.

Чернієнка Олександра Сергійовича

24.

Чорнобіль Аліну Олегівну

25.

Шевченко Поліну Василівну

26.

Шевчука Павла Володимировича

2. Оприлюднити на сайті школи список учнів 10-го класу та наявність 4 вільних місць. До 07.06.2019 р.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Директор школи Л.А.Грицюк

Н А К А З

від 03.06.2019 № 79

Про зарахування до 1-х класів на
2019/2020 навчальний рік
Відповідно до частини першої статті 13 Закону України «Про освіту», частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерство освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 та зареєстрованого Міністерством юстиції України 05 травня 2018 року, на підставі заяв батьків

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати до складу учнів 1-х класів:

1.1. 1-А клас за Всеукраїнським НПП «Інтелект України»:

1.Афоніна Вікторія В’ячеславівна

2. Берловський Ростислав Артемович

3. Бузовська Крістіна Олександрівна

4. Ващук Данило Максимович

5. Веленець Дарина Олегівна

6. Донцов Максим Олегович

7. Драгомарецька Анна Олександрівна

8. Єгоров Денис Віталійович

9. Іванова Єлизавета Сергіївна

10. Каширіна Уляна Анатоліївна

11. Коваленко Артем Русланович

12. Колос Аліна Дмитрівна

13. Ласинська Еліна Олекіївна

14. Літвінов Максим Юрійович

15. Недялко Владислав Віталійович

16. Прилуцька Віра Вікторівна

17. Рачук Єлизавета Вікторівна

18. Ріжак Віра Максимівна

19. Сольский Владислав Ростиславович

20. Стрік Нікіта Ярославович

21. Тесцов Артем Олегович

22. Устінова Кіра Олександрівна

23. Федоніна Валентина Євгенівна

24. Чміль Микола Андрійович

25. Шерстюк Юрій Олегович

1.2. 1-Б клас за Всеукраїнським НПП «Інтелект України»:

1.Бойко Каміла Вікторівна

2.Гарасько Олександра Русланівна

3.Гердова Анастасія Євгенівна

4. Довбощук Нікіта Павлович

5.Караказов Володимир Сергійович

6.Кірнас Артем Володимирович

7.Клюєв Євген Володимирович

8.Колобов Ярослав Андрійович

9.Коханов Владислав Русланович

10.Кроха Ельвіра Сергіївна

11.Кунгурцева Вікторія Геннадіївна

12.Кушніренко Данило Вікторович

13.Лозовська Поліна Дмитрівна

14.Макарова Мілана Олександрівна

15.Нехорош Вікторія Володимиріна

16.Палій Андрій Олегович

17.Сагіян Тигран Ашотович

18.Сінченко Кіріл В`ячеславович

19.Склянов Андрій Євгенович

20.Скрягін Арсеній Денисович

21.Тесленко Дем`ян Дмитрович

22.Тимощук Сергій Миколайович

23.Томич Вікторія Михайлівна

24.Філімонов Олександр Андрійович

25.Хом `як Богдан Володимирович

26. Ярова Маргарита Олександрівна

1.3. 1-В клас

1. Вініченко Марк Сергійович

2. Єгорова Марія Максимівна

3. Климентов Костянтин Сергійович

4. Козлов Владислав Антонович

5. Муравський Єгор Олександрович

6. Павлович Діана Сергіївна

7. Рощина Дар`я В`ячеславівна

8. Семеніченко Анастасія Сергіївна

9. Соколик Артур Сергійович

10. Суліма Вікторія Костянтинівна

11. Тістол Артем Сергійович

12. Трусова Варвара Євгенівна

13. Тульчевський Назар Андрійович

14. Черничко Дмитро Сергійович

15. Чупріков Тимофій Андрійович

16. Чучко Вадим Борисович

17. Шумада Олександр Леонідович

2. Оприлюднити на сайті школи список учнів 1-х класів та наявність 7 вільних місць. До 05.06.2019 р.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор школи Л.А.Грицюк

Кожний день у пришкільному мовному таборі" Crazy holidays, lustige Ferien" - неповторний, цікавий та веселий.Сьогодні учні опановували англійську та німецьку мову у поєднанні з активним відпочинком. Учні разом з вчителями та батьками здійснили похід до лісу. Тематика сьогоднішнього дня була «The beauty of nature». Діти мали можливість активізувати свої зання в різних сферах спілкування, а також добре розм'ятися. Діти брали участь у квесті "The Smartest - The Fastest" - розгадували ребуси та кросворди, відповідали на запитання, відгадували слова,а також отримали позитивні емоції на цілий день.

/Files/images/61702575_442280499654344_1818858829551501312_n.jpg

/Files/images/tabir.jpg

Літній мовний табір


Створення літнього табору з іноземних мов " Crazy holidays, lustige Ferien” має на меті забезпечення якісного навчання дітей іноземним мовам. Табір покликаний спонукати школярів практично застосовувати знання з мов, отриманих протягом навчального року, підвищити інтерес до вивчення іноземних мов . У таборі діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах тощо).
Основна мета мовного табору - зацікавити учнів іноземними мовами та сприяти самостійній підготовці вдома.
Задачі:
• створення умов для здобуття дітьми необхідних мовних навичок;
• допомога дітям непомітно подолати мовний бар'єр;
• надання можливісті удосконалити свою розмовну мову;
• поєднання навчання із захоплюючим відпочинком;
• сприяти формуванню позитивної мотивації для подальшого удосконалення англійської мови.


Режим роботи:
09.00-09.05 – Відкриття табору.
09.05-09.30 – Мовна зарядка (ice-breakers, warm-ups).
09.30-10.30 – Комунікативна діяльність (спілкування, ігри, тематичні заходи).
10.30-11.00 – Перерва, релаксація.
11.00-11.30 – Робота над проектом.
11.30-12.00 – Підсумки дня, планування.

Заходи


Дітей ознайомити з режимом роботи мовного табори, провести урочисту лінійку відкриття табору та ігри, під час яких учні познайомляться один з одним, змагання конкурси та вікторини, щоб вирішити рівень знань учнів англійської мови та поділити їх на групи.

27.05 - «Відкриття табору»

28.05 – похід до лісу «The beauty of nature» має на меті організація квеста з пошуку скарбів, але учні мають виконати завдання,які складені англійською мовою, щоб знайти скарб, а також провести спортивні змагання «The strongest».

29.05 – День талантів« The show of talents »
В цей день учні не лише матимуть можливість гарно провести час, а також отримають цікаві завдання відповідно за віковими групами та продемонструвати свої таланти.

30.05 - «The fairy tales and plays» (Інсценування п’єс та казок англійською та німецькою мовами). Учні заздалегідь виберуть казки або п’єси і матимуть можливість поспілкуватися англійською та німецькою мовами.

31.05 - « Закриття табору» (презентація проекту - відео)

Таким чином, у літньому мовному таборі учні зможуть:

 • отримати мотивацію для подальшого удосконалення іноземної мови;
 • підвищити рівень володіння іноземною мовою
 • набути навичок усного мовлення, досвіду комунікативного спілкування;
 • подолати мовний бар’єр;
 • опановувати навички міжособистісної взаємодії та роботи в колективі;
 • сформувати полікультурну компетенцію (бути шанобливими до інших, приймати думки, права і почуття інших людей, бути толерантними);

Вже третій рік наша школа співпрацює з Жіночим Консорціумом України для організації ефективної діяльності органів учнівського самоврядування.
30.05.2019 р. до нас у школу завітала досвідчена тренерша Aleksandra Kozoroh, яка допомогла провести аналіз існуючого учнівського самоврядування в школі, визначити перспективи його розвитку. Були проведені цікаві вправи з асоціативними картами «Яким є і яким має бути учнівське самоврядування в нашій школі» , вправа-гра «Загадкова історія», які допомогли нам сформувати команду з вчителів і адміністрації для підтримки розвитку учнівського самоврядування та для забезпечення ефективної участі дітей у вирішені питань життєдіяльності школи.
Обговорення йшло в спокійному доброзичливому руслі, думки висловлювалися щиро й відверто.
Радісно думати, що сьогоднішній тренінг – це лише одна зі сходинок до формування лідера нового типу. Тим більше, що вийшов він доволі вдалим.
Дякуємо пані Олександрі і сподіваємось на подальшу співпрацю.

/Files/images/61919038_1664955676970148_7204400218442301440_n.jpg

Важливим є питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників. У Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 (директорка Лариса Анатоліївна Грицюк) ефективність розв'язання цієї проблеми забезпечує структура методичної служби. Оновлення форм організації методичної роботи, що максимально забезпечує впровадження інноваційної діяльності в школі не лише під час навчання учнів, а й під час навчання педагогів маємо через долучення до освітнього руху EdCamp з 2016 року. На цьогорічній Миколаївській події (29.03.2019р.) була дуже цікавою сесія експертки - Юлії Власенко, яка представила Проект сприяння академічній доброчесності в Україні.
Тому на запит педагогічного колективу, директорка Лариса Анатаоліївна запросила 29 травня 2019 року Юлію Власенко, асистентку Проекту сприяння академічної доброчесності в Україні – SAIUP з проведенням міні – тренінгу "Академічна доброчесність – передумова якісної освіти". Розглядалися такі питання:
– академічна доброчесність як фундаментальна цінність НУШ;
– результати діяльності Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні;
– практичні механізми запобігання недоброчесної поведінки учнів під час освітнього процесу.
Щировдячніі Юлії Власенко за змістовний тренінг, надані ресурси та матеріали, які допоможуть ефективно розвивати академічну доброчесність у закладі.

/Files/images/61704237_882500268757027_9200054491901067264_n.jpg

Як швидко рік навчальний промайнув,

Повірити так важко в це відразу,

І ми сьогодні всі зібрались тут

Останній дзвоник святкувати разом!"

wym-1559501418823

/Files/images/IMG_5153-2.jpg


Третього травня відбулася зустріч учителів - предметників 5-9 класів, членів ініціативноі групи у Миколаївській ЗОШ І- ІІІ ступенів #29 з тренеркою програми Демократична школа пані Наталією Герасим, стосовно підведення підсумків роботи закладу над першим етапом інноваційного освітнього проекту. Приємно, що разом з Світлана Распітін, Євген Мороз, отримали сертифікати за роботу та участь у тренінгу від 29-30 листопада 2018 р.
За допомогою Наталії Павлівни були відрефлексовані напрацювання учителів за період від минулої зустрічі. Учителі: Мороз Євген Олександрович, Распітін Світлана Володимирівна, Грицюк Лариса Анатоліївна, Сінченко Тетяна Василівна, Рідкоборода Любов Вікторівна, Братошевська Світлана Вікторівна, Дибченко Валентина Іванівна, Жеребцова Юлія Іванівна, Гайченко Наталія Анатоліївна, Лісачов Віталій Євгенович, Гриб Олександр Миколайович є авторами модифікованих/ створених вправ.

/Files/images/59243989_864766523863735_8935051019713249280_n.jpg

Також презентували результати роботи у загальношкільному освітньому проекті "3 З: зроби, збагати, збережи!". - створення та обладнання Зеленого класу.

Н А К А З

від 15.04. 2019 №48 Про тимчасове призупиненняосвітнього процесу 22.04.2019р. у школіта відпрацювання пропущенихнавчальних занятьВідповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», враховуючи проведення виборів президента України та роботу територіальної виборчої дільниці у приміщенні школи 21 квітня 2019 року,НАКАЗУЮ:1. Тимчасово призупинити освітній процес у Миколаївській ЗОШ I –ІII ступенів №29 22. 04. 2019 р.2. Відновити освітній процес у школі 23. 04. 2019 р.3. Заступнику директора школи з НВР Братошевській С.В.:3.1. Забезпечити відпрацювання пропущених навчальних занять за період призупинення освітнього процесу шляхом внесення змін до розкладу уроків на II семестр 2019 року.3.2. Проконтролювати записи у класних журналах відповідно до графіку відпрацювання.4. Заборонити відпрацювання уроків по суботах.5. Педагогічні працівники:5.1. відпрацьовують робочий час 22.04.2019 р. згідно тижневого навантаження;. 5.2. при потребі та наявності раніше відпрацьованих годин можуть отримати відгул.6. Завгоспу школи Кисельовій А.А. забезпечити проведення комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідних робіт для відновлення освітнього процесу у школі після проведення виборів.7. Вчителю інформатики Гайченко Н.А. розмістити даний наказ на сайті школи.8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.Директор школи Л.А. Грицюк

29 березня, у Корабельному районі на базі школи №29 розпочався магістральний міні-EdCamp -(не)конференція для відкритих та креативних педагогів, що прагнуть змінити освіту в Україні. Понад 160 освітян з різних областей зібралися разом для обміну досвідом, ідеями, напрацюваннями у неформальній обстановці.

wym-1554054209246


/Files/images/55717504_2154926004820302_4334402805243576320_n.jpg

Координаторкою міні-EdCamp у Миколаєві вже четвертий рік поспіль є Лариса Грицюк, керівник школи № 29. Інформаційну підтримку надали організатори національних (не)конференцій та натхненники руху – ГО “ЕдКемп Україна”.

- У цьому році ми отримали 65 заявок з усіх регіонів України. Обирати було надзвичайно важко. Тому маємо аж три категорії регіональних (не)конференцій у рамках програми «EdCamp in a Box 4.0»: магістральні, афілійовані та спеціальні. За результатами відбору у категорії “магістральні” було обрано 15 шкіл, серед яких і Миколаївська школа №29. Вона отримала повну фінансову, експертну та інформаційну підтримку, - зазначають організатори "ЕдКемп Україна".

/Files/images/55591707_843656485974739_6526693746803736576_n.jpg

(Не)конференції – новий формат проведення заходів для освітян, особливістю якого є демократичність. Це платформа для професійного зростання, головний принцип якої - “Give-Get” (“Дай, якщо можеш - Візьми, якщо хочеш”). Самі себе учасники називають білими воронами, адже прагнуть за короткий час отримати максимум корисної інформації.

На відміну від звичайних конференцій, на EdCamp ніколи не буває нудно, адже він просто насичений "цікавинками". Під час заходу спікери одночасно проводять панельні дискусії на різні теми, і кожен учасник має можливість вільного вибору, куди піти, щоб корисно провести час.

- Ми єдина школа в Україні, яка вже вчетверте проводить у себе такий захід. У 2016 році ми були першими, хто провів міні-EdCamp у своїй школі на безкоштовній основі. Тоді в ньому взяли участь 70 педагогів з Миколаєва та Вітовського району. Сьогодні ж до участі долучилися педагоги з різних областей, міст та селищ, - розповіла Лариса Грицюк.

У цьому році тема Миколаївського EdCamp – “Від творчого вчительства до відповідального громадянства”. За словами представниці Європейського центру ім.Вергеланда, (Норвегія) Мирослави Товкало, головна теза заходу одразу зацікавила експертів-спікерів з різних куточків країни.

- Ця школа особлива, тому що сповна відповідає всім вимогам Нової української школи. Її обрали з-поміж інших навчальних закладів в рамках інноваційного освітнього проекту. Патріотизм та демократію педагоги реалізують через практичну діяльність. Вони вчать дітей критично мислити, зокрема, осмислювати інформацію, яку подають ЗМІ. Це важливо і актуально, тому що наша країна знаходиться у стані війни, - зазначила представник Європейського центру ім.Вергеланда, (Норвегія) Мирослава Товкало.

Учасників заходу привітав міський голова Олександр Сєнкевич, народні депутати України Артем Ільюк та Олександр Жолобецький, представники ГО “ЕдКемп Україна” Юлія Мележик, Якоб Фюрст.

- Мені дуже приємно, що провідні освітяни з інших областей відвідали Миколаїв. Хочу звернути увагу, що школа знаходиться не в центрі міста, деякі приміщення потребують ремонту, і вона ще не забезпечена усім необхідним технічним устаткуванням. Вирішувати ці завдання буде міська влада. Але найголовніше - тут є креативні, прогресивні педагоги, які прагнуть змінити підхід до навчання дітей. Сьогодні у Корабельному районі відбувається крута освітня тусовка. Я сподіваюсь, що цей захід стане традиційним для Миколаєва і проходитиме також у інших школах. Хочу подякувати організаторам та спонсорам EdCamp. Впевнений, що всі учасники отримають позитивні емоції та нові знання, - сказав Олександр Сєнкевич.

Після урочистої частини спікери провели коротку презентацію і учасників запросили на цікаві експертні сесії з психології спілкування, інноваційних методів, інклюзивної освіти, методики STEM-освіти, коучингу, фінансової грамотності, проектного менеджменту. Також організатори приготували для педагогів практичні майстер-класи та цікаві виступи про кейс-технології у навчанні.

/Files/images/55849394_843656305974757_97485956503830528_n.jpg

Довідково:

Перший edcamp був проведений у травні 2010 у Філадельфії. З того часу було проведено 200 edcamp events в усьому світі. Edcamp Foundation було створено у грудні 2011 року для допомоги учителям та іншим зацікавленим особам, які проводять едкампи. Принцип дії Edcamp Foundation: сприяти органічному професійному розвитку вчителів у всьому світі через залучення їх самих до участі в цьому процесі («promote organic, participant-driven professional development for K-12 educators worldwide»). В Україні перша національна конференція пройшла 23 і 24 червня 2015 року у Харкові.

Детальна інформація про рух ЕдКемп знаходиться на сторінціhttp://www.edcamp.org.ua.

wym-1554053384174

wym-1554053436559

wym-1554054010867

ІІ ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ІСТОРИКІВ
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №29
Команда МЗОШ №29 (склад команди – Гайченко Максим (капітан команди) 9 клас, Раков Михайло 9 клас, Гайдай Руслан 9 клас, Шевчук Павло 9 клас, Гайдук Ярослав 7 клас) зайняла ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського турніру юних істориків. Капітан команди – Гайченко Максим, був визнаний найкращим капітаном турніру. Хочеться зазначити, що нашій молодій команді є багато ще над чим працювати і ставати досвідченішою, але дуже хочеться подякувати дітям за їх бажання грати і перемагати, за їх ентузіазм, вони дійсно показали, що їм це цікаво.

/Files/images/55462960_821979471500686_4551545914958807040_n.jpg
ДЯКУЮ ДІТЯМ ЗА ЧУДОВУ ГРУ!!!!!!!

Протягом багатьох років Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 проводить ознайомлювальні заняття для майбутніх першокласників.
Кожної п’ятниці, школу відвідують понад 60 дітей. Завдяки нашим курсам діти вчаться орієнтуватись в умовах класно-урочної системи навчання, взаємодіяти з учительками Маркеловою Наталією Сергіївною і Волощук Ольгою Іванівною та один з одним.
До уваги батьків майбутніх першокласників!
Відповідно до розпорядження управління освіти Миколаївської міської ради школа № 29 продовжує прийом заяв про зарахування до 1 класу на 2019/2020 навчальний рік.

Комплект документів:
1.Заява (бланк береться у школі)
2.Копія свідоцтва про народження дитини
3.Документи, які засвідчують право на першочергове зарахування до школи
4.Медичні документи

Документи прийматимуться з 01.03.2019 до 31.05.2019 з 09:00 до 16:00 у школі.
Консультації можна отримати за телефоном 64-59-50, через електронну пошту school.29nik@gmail.com, у адміністрації школи.

/Files/images/53889966_835247983482256_3208064249096044544_n.jpg

26 лютого в приміщенні Миколаївської школи № 29 відбулася творча зустріч з Луі Фернандісом і Марією Кейзенберг у рамках реалізації міського освітнього проекту «Школа – територія культурного життя» та відбулася презентація їх книги «Історія однієї мети» . Автори розповіли про себе і свою творчість учням.

/Files/images/53429838_1591612867637763_7312463768863113216_n.jpg
Незабутня зустріч завершилась цікавим спілкуванням шанованих гостей з аудіторією. Є сподівання, що подібні зустрічі чекають наш колектив і учнів в майбутньому. Дякуємо Луі і Марії за цікаву зустріч.

22 лютого на базі Миколаївської ЗОШ № 29 пройшов майстер-клас «Як організувати ефективну співпрацю учнівського самоврядування та дорослих» для педагогів-організаторів, курсантів МОІППО.
Здається, тема не нова, але час вимагає повертатися до неї знов і знов. Ми бачимо нашу школу як модель сприятливого середовища дитинства, середовища щасливого життя дитини. Прагнемо робити все, щоб не загубити жодної особистості, дати можливість розквітнути кожній дитині.
У діяльності педагога-організатора організація і допомога учнівському самоврядуванню має особливо вагоме значення, адже від нього залежить ефективність освітнього процесу.

/Files/images/53347529_1588666677932382_4241613008930865152_n.jpg
Зустріч розпочалася з вітання куратора групи, методиста кафедри психолого-педагогічної освіти та медіа дидактики МОІППО Вітковської Олени Данилівни та презентації роботи школи, яку підготувала заступник директора з ВР Силкіна А.В.. Під час презентації учасники мали змогу ознайомитися з досвідом роботи Миколаївської ЗОШ № 29, дізнатися як змінюється школа завдяки участі у Всеукраїнських і зарубіжних проектах, зрозуміти ролі учнівського самоврядування в повсякденній діяльності школи, навчитися формувати команду з учнів, вчителів, батьків і адміністрації для організації та підтримки ефективної участі дітей у вирішені питань життєдіяльності школи, сформувати вміння планування впровадження ініціатив в школі, зрозуміти як налагодити діалог між усіма в подальшій співпраці для досягнення цілей та задоволення потреб.
Також представники учнівського самоврядування 9 класу поділилися досвідом організації УС школи, яка на сьогодні є актуальною і дієвою.
Рибакова Т.В., педагог-організатор провела з курсантами практичні вправи «Бінго», «Вузлики співпраці», «Вчимося домовлятися і планувати».
По закінченню був проведений яскравий і цікавий майстер-клас.
Гості щиро подякували організаторам за змістовний, повчальний та цікавий майстер-клас, та побажали подальших успіхів та творчих злетів всім працівникам школи, адже творчість учителя – це передумова зростання його педагогічної майстерності.

wym-1551198023462

Виступ учнівського самоврядування на педраді "Педагогічна співпраця і проблема демократизації шкільного середовища".
Представники 9 класу зняли фільм "Як змінилась школа і завдяки чому?", а учні 7 класу заспівали пісню і створили презентацію. Ми пишаємося таким креативними, активними, доброзичливими і відкритими дітьми. Вони у нас найкращі./Files/images/52592625_1588683317930718_8818814838017884160_n.jpg

wym-1551197414715

РОЗДІЛ 2 МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК (ІІ ЕТАП (ОБЛАСНИЙ)
Учень 9 класу МЗОШ І-ІІІ ступенів №29, Раков Михайло Ігорович
секція: правознавство
ВИСНОВОК: ІІ МІСЦЕ

/Files/images/3425.jpg

/Files/images/51635728_801286250236675_9120976529004691456_n.jpg


Шановні батьки, учні!
У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №29 ведеться щоденний моніторинг відвідування учнів, відповідно до якого станом на 01 лютого на заняттях відсутні 18% школярів, з яких через різні хвороби 13%.
Протягом тижня дані про відсутніх дітей (15%, 17%, 16%, 18%) передавалися до управління освіти Миколаївської міської ради. Аби не допустити збільшення кількості хворих, у школі щодня влаштовують профілактичні заходи: вологе прибирання, провітрювання кабінетів. Температура у класних кімнатах – 25 град.С!
Рішення про тимчасове призупинення навчання у школі через неблагополучну ситуацію із захворюванням на ГРВІ приймається у разі відсутності через хворобу в організованому дитячому колективі 20% і більше відсотків дітей. Тому підстав для оголошення в школі карантину через збільшення захворюваності серед школярів поки немає.
Моніторинг відвідування буде здійснюватися і наступного тижня. Час все покаже. Бережіть себе, своє здоров’я!

/Files/images/1391155957_dzv.jpg

Шановні випускники!

Запрошуємо Вас на вечір зустрічі з випускниками,

який відбудеться

02 лютого 2019 року о 16:00 год.

/Files/images/50656804_1565724180226632_6954339560247525376_n.jpg

Педагогічна рада... Ці слова нерідко викликають уявлення про щось заформалізоване, непотрібне, де заслуховуються стереотипні, нудні доповіді про успішність і дисципліну, проголошуються заохочення й покарання.

/Files/images/50434547_1565724746893242_5075779895007641600_n.jpg
Наша школа відмовилась від традиційних форм роботи, а тому педагогічна рада з виховної роботи на тему «Педагогіка співпраці та проблема демократизації шкільного середовища» пройшла активно, творчо, цікаво і мала високий коефіцієнт корисної дії для подальшої роботи освітнього закладу. Засідання пройшло у форматі «Світового кафе» з представниками учнівського самоврядування , батьками і вчителями. На початку, для підняття емоційного стану учасників, була проведена вправа–гра «Тостер, міксер, телевізор, Джеймс Бонд», цікавою і корисною виявилась вправа «Реклама», яка показала, що ми змінюємося і нам є чим пишатися завдяки злагодженій, копіткій роботі педагогічного, учнівського і батьківського колективів школи. Всіх присутніх вразив виступ представників учнівського самоврядування «НАМРІЯЛИ ШКОЛУ:діти про те, де і як хочуть вчитись – і чи є таке в реальності», які дуже творчо підійшли до завдання: зняли відео і склали, разом з педагогом-організатором, пісню про школу. Але батьки і вчителі не відстали з оригінальністю виступів: батьки створили колаж «Десятки причин, чому саме треба обрати нашу школу», методичне об’єднання вчителів початкової школи – ляльковий театр, вчителі предметники – постер «Планета НАЙ» і створили QR-код школи. Байдужих не було, як серед учителів, так батьків і учнів.

/Files/images/51081690_1565724780226572_3587725863275200512_n.jpg
Розмова на педраді була глибокою, гострою і чесною: про позитивне і реальні труднощі, про проблеми школи та окреслення необхідної траєкторії змін, про "місію" і "візію" закладу, які будуть сприяти підвищенню якості освітнього процесу і розбудові "Школи щастя".

wym-1548256796231
Засідання пройшло цікаво та плідно, кожен зміг взяти для себе щось важливе та корисне. Нам, педагогам школи, є чим пишатися, але і є над чим працювати.

22 СІЧНЯ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №29
22 січня 2019 року – 100 річниця Акту Злуки Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки
День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.
21 січня разом з вчителем української мови й літератури Распітін Світланою Володимирівною й учнями 5-А і 7 класу провели святкову лінійку, яка була присвячена 100-й річниці Акту Злуки УкраїнськоїНародної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, діти підготували вірші, які були присвячені нашій Батьківщині-Україні.
Крім цього, згадали про 20 січня День пам’яті захисників Донецького аеропорту, серед, яких є багато миколаївців-«кіборгів».
ТІЛЬКИ РАЗОМ ЗБЕРЕЖЕМО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

wym-1548105254819

Тренінг "Як організувати ефективну співпрацю учнівського самоврядування та дорослих".Продовжуємо працювати над налагодженням ефективної співпраці між різними учасниками освітнього процесу та над розвитком практики участі дітей у рішенні в школі та підтримкою учнівських ініціатив дорослими. З нами працюють досвідчені, творчі, кретивні та професіонали своєї справи Aleksandra Kozoroh,Svitlana Tarabanova, представниця Жіночого Консорціуму Аня Мамалига.

wym-1545643162036


/Files/images/48414866_770222583343042_8001026728120025088_n.jpg

Наш антикорупційний Челендж. Дуже сподобалася учням 8-9 класів гра "Що, де, коли?" У школі йде апробація антикорупційних інструментів від ГО "EDCAMP Україна" і проекту USAID ВзаємоДія! Граючись- навчаємося!! Якщо Вам цікаво, пишіть, задавайте питання. Щоб змінити країну, потрібно вчитися. Потрібно швидко опановували нові технології та інструменти. Потрібно акуратно прокладати собі дорогу до успіху повз зашкарублу та закостенілу систему. Це можна зробити лише спільно. Лише мережею однодумців. Просто додай активну, яскраву молодь і запали свою власну молодіжну мережу, яка змінить країну.Завиграшки. Долучайтеся до нас!

wym-1545641985125

Ось яку казкову феєрію приготували старші учні для молодших діточок !Так весело, пізнавально та цікаво ми святкуємо улюблене свято дітей - Святого Миколая!!

/Files/images/48918891_353379788795532_731193073765187584_n.jpg

wym-1545641807744

7 грудня учні 9 класу, МЗОШ№29 в рамках Всеукраїнського тижня права відвідали з навчальною та правовою екскурсією, Корабельнний районний суд, міста Миколаєва. Метою цієї екскурсії було виховувати у дітей шанобливе ставлення до законів нашої держави, України. Керівник апарату суду Тягушева Н.О., розповіла основні принципи діяльності суду, діти побачили приміщення, де проводяться судові засідання і змогли уявити себе в якості суддів. Для правової освіти і виховання учні змогли побачити як формуються судові справи, де вони зберігаються. Тягушева Н.О. розповіла дітям про новинки у діяльності суду – судові засідання можуть проводитися у форматі відео-конференцій,що дає змогу проводити більш якісно судові засідання. Крім цього в рамках проекту USAID «ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЙ-ЛІДЕРІВ У ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ, учні нашої школи виконували квестові завдання (розглядали правові ситуації), які дайть змогу виховувати у дітей громадянську та активну позицію у негативному ставленні до корупції. І згодом ця робота буде використана на уроках правознавства.

wym-1544783344365

wym-1544784068215

Учні 9 класу взяли участь у регіональному турнірі "Молодь дебатує", Херсон, 06.12.18 р.

/Files/images/47165483_345041006296077_2209216720478928896_n.jpg
ФЕСТИВАЛЬ ІСТОРИКО-ПІЗНАВЛЬНИХ ПРОЕКТІВ
«ПАЗЛИ ІСТОРІЇ»
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №29
ПРОЕКТ «БОГОЯВЛЕНСЬК – КОЛИСКА МИКОЛАЄВА АБО ЗАБУТІ СТОРІНКИ КОРАБЕЛЬНОГО РАЙОНУ МІСТА»

wym-1543751969654
29 грудня відбувся гала концерт та нагородження переможців фестивалю історико-пізнавальних проектів «ПАЗЛИ ІСТОРІЇ» у Миколаївському міському Палаці творчості учнів. На концерті були презентовані проекти учасників-переможців, та їх нагородження.
Активну участь у цьому проекті прийняла команда з Миколаївської загальноосвітньої школи №29 (команда: учні 9 класу – Гайченко Максим, Раков Михайло, Гайдай Руслан, Бєлкіна Аліна. Тема проекту: Богоявленськ – колиска Миколаєва або забуті сторінки Корабельного району міста.)
За результатами фестивалю, наші учні стали одними з переможців у номінації «Золотий пазл» (спеціальна номінація, яку дають журі найкращим проектам, які були представлені на фестивалі). Також наша команда стала лауреатом у номінації «Популяризація місцевої історії».
ХОЧЕТЬСЯ ПОДЯКУВАТИ ВСІМ ЛЮДЯМ, ЯКІ ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА НАШ ПРОЕКТ – ОНЛАЙН…./Files/images/47324536_2208791142693781_3561761652099514368_n.jpg

/Files/images/46514125_1517974948334889_8431757324514754560_n.jpg

21 листопада в рамках святкування дня Гідності та Свободи в Україні Миколаївська ЗОШ № 29 долучилася до Всесвітнього Дня Гідності, який відбувається за ініціативи Edcamp Ukraine під патронатом Міністерства освіти і науки України.
У 2018 році Всесвітній День Гідності (Global Dignity Day) проводиться одночасно у понад 70-ти країнах світу та планує зібрати близько 700 тис. учасників.

wym-1542817419817


/Files/images/пер. олімп.gif

ГАЙЧЕНКО МАКСИМ, УЧЕНЬ 9 КЛАСУ:

ІІ місце - англійська мова, ІІІ місце - історія України

ГАЙДАЙ РУСЛАН, УЧЕНЬ 9 КЛАСУ -

ІІІ місце в ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 9 класів закладів загальної середньої освіти міста Миколаєва у 2018/2019 навчальному році

Відеозвіт про проведення Марафону написання листів учнями 8 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №29

wym-1542816196593

Миколаївська ЗОШ №29 просить підтримати наш проект та проголосувати за нього. Проект №1 "Богоявленськ- колиска Миколаєва або забуті сторінки Корабельного району міста".(за посиланням http://www.pazlfest.in.ua/…). Впевненні ,що маємо багато друзів зі всіє України, які відгукнуться на наше прохання! Дякуємо всім!!!!/Files/images/gigi.jpg

Для голосування перейдіть на сторінку Проект №1 "Богоявленськ- колиска Миколаєва або забуті сторінки Корабельного району міста"

Щороку Amnesty International проводить Марафон написання листів, приурочених до 10 грудня -Міжнародного дня прав людини. Щороку люди з понад 200 країн світу беруть у ньому участь і своїми простими діями - підписами під петиціями, листами солідарності - допомагають змінювати життя інших. І кожен рік зусиллями учасників Марафону вдається звільнити незаконно засуджених, змінити несправедливі закони та підтримати борців за права людини .Цього року наша Миколаївська ЗОШ 29 приєдналася до Марафону написання листів. 12 листопада- офіційний початок активностей. Приєднуйтеся до нас! Разом -ми сила!!! Давайте змінемо світ на краще!/Files/images/46060036_330767797723398_2974496230958170112_n.jpg

Цінності - це фундамент нашого життя.
Працюючи над реалізацією заходів з пілотування формування та оцінювання громадянських компетентностей у рамках Програми «Демократична школа», 12 листопада 2018р. учителів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 ознайомила директор Лариса Анатоліївна Грицюк з методикою проведення інтелектуальної гри сенсів - інструменту для визначення персональних та командних цінностей.
Педагоги були об’єднані в 3 команди. Кожна команда по завершенню гри презентувала свої напрацювання.
Наші командні цінності – ОСОБИСТІСТЬ, ЩАСТЯ, ГІДНІСТЬ.
На нашу думку, носієм цінностей будь-якого суспільства є особистість. Велика цінність – щастя.
Життя не завжди дає те чого хочеш, треба насолоджуватися, тим що є.
Бути щасливими тут і зараз - головний меседж ігрового тімбілдінгу команди.
Треба вміти за всіх обставин залишатися чесною, непохитною, гордою людиною і пам’ятати, що почуття гідності було, є і буде залишатися однією з головних рис справжньої людини./Files/images/Презентація1.jpg

Учні 9 класу успішно склали тестування і стали слухачами наукових відділень Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України у 2018 році:

1) Гайченко Максим (відділення "Хімія і біологія") - секція "Хімія".
2) Раков Михайло (відділення "Історія") - секція "Правознавство".


ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

8 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ В ПРИМІЩЕННІ ШКОЛИ ВІДБУДУТЬСЯ ЗБОРИ ДЛЯ ВАС ТА ВАШИХ ДІТЕЙ. ЧЕКАЄМО НА ВАС

/Files/images/39296948_469330193544588_8518231826685231104_n.jpg

ЕЛЕКТРОННА ВЕРСІЯ КНИГИ "ВОЇНИ СВІТЛА МИКОЛАЇВЩИНИ"

/Files/images/106.jpg

http://www.mk.gov.ua/store/files/announce_1540214358.pdf

У Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 з цього навчального року розпочато впровадження інклюзивної освіти. Для нас: учителів, адміністрації, дана форма навчання була невідомою, викликала багато сумнівів і запитань. За цей період педагоги опановують активно курс на платформі «Едера», відвідують тренінги при МОІППО для асистентів учителів, діляться своїми спостереженнями у роботі з працівниками інклюзивно-ресурсного центру №2 та отримують кваліфіковану допомогу. Саме взаємодія «здорових» дітей і дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах сприяє налагодженню між ними дружніх стосунків, сприяє розвиткові емпатії, толерантності, об’єктивній оцінці власних можливостей, формуванню реалістичного світогляду. Про це свідчать світлини з годин спілкування, уроків.
Сьогодні, 9 жовтня 2018 року у школу завітали з волонтерською місією представники греко-католицького університету міста Львова, щоб провести для учнів 7-8 класів урок толерантності по відношення до дітей з ООП. Вразив наших дітей і гість Роман, який уміло продекламував програмовий вірш Василя Симоненка "Ти знаєш, що ти — людина?".
Висловлюю вдячні слова Надія Калачова (Nadya Kalachova) за цікаву бесіду, практичні поради, які стануть в нагоді у подальшій роботі та співпраці.

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди на сцене и в помещении

У міському педагогічному конкурсі “Нове ім’я – 2018”, який проводиться з метою виявлення та підтримки молодих педагогів, вивчення й поширення перспективного педагогічного досвіду та оптимальних форм і методів роботи з учнями, бере участь вчителька математики нашої школи Жеребцова Юлія Іванівна. 11 жовтня 2018р. був проведений STEM-урок з геометрії у 9 класі "СТЕМ сніданкове "Рівняння кола"".

/Files/images/сним1.JPG

/Files/images/сним2.JPGПублічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти претендентів на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29

Шановні відвідувачі сайту!

У МЗОШ № 29 відкрита вакансія на посаду медичної сестри. Додаткова інформація: вул. Гетьмана Сагайдачного, 124, м. Миколаїв, 54050, тел. (0512) 64-59-50. /Files/images/kisspng-doctor-of-nursing-practice-physician-pediatric-nur-nursing-salary-cliparts-5aae61407b58e3.2999510215213776005052.jpg

Оголошення!!!

14.09.2018 о 14.00

в МЗОШ №29

відбудеться публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти претендентів на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29

Запрошуємо до участі


Дирекція школи

«Пінна вечірка», майстерні та велопробіг: школа в Корабельному руйнує стереотипи святкування початку учбового року (ВІДЕО)

3 вересня - відбудеться Свято знань у школі!

Цікаві майстер-класи, велопробіг, сюрпризи.....Чекаємо Вас у нас в гостях!/Files/images/40472352_2114172868900397_3266316044423135232_n.jpg

https://korabelov.info/2018/09/96826/

Серпнева (не)конференція з #EdCampUkraine#edcampaugust А в нас усе «по - білому»…


Педагогічна рада - важлива колегіальна форма управління. Вона дозволяє використовувати колективний розум і знання для вирішення складних та актуальних педагогічних проблем, організовувати обмін інформацією, думками між окремими педагогами з метою вироблення колективного рішення.
30 серпня 2018 року в Миколаївській ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшла педагогічна рада у формі Серпневої педагогічної (не)конференції EdCamp Ukraine на тему «Найуспішніші практики шкільних освітян – крок до якісно Нової української школи».
Розпочали ми з благодійної акції «Подаруй радість дітям», під час якої зібрали кошти для удосконалення ресурсної кімнати в нашій школі, де учні з особливими потребами зможуть відпочити, погратися, поспілкуватися з психологом.
Грицюк Лариса Анатоліївна, директор школи та координатора EdCamp у Миколаєві, презентувала відеопривітання від натхненників EdCamp Ukraine, яке надихнуло нас на плідну роботу.
Цікаво, змістовно й креативно пройшли експертні сесії. Спікер Мороз Євген Олександрович провів майстер – клас на тему «Як захистити права вчителя?». Силкіна Анна Василівна розповіла про методи впровадження культури медіації у навчальному закладі. Гайченко Наталя Анатоліївна презентувала новий проект, зокрема участь школи у проведенні Всеукраїнської дослідно – експериментальної роботи на 2018/2021рр. за темою «Формування ключових громадянських і соціальних компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти».
У панельній дискусії на тему «Освіта закладу: інновації, пріоритети, перспективи», яку провела заступник з навчально - виховної роботи Братошевська С. В., взяли участь вчителі: Мороз Є. О., Рідкоборода Л. В., Сінченко Т. В., Бугір Н. Ф., Маркелова Н. С., Гриб О.М. – вони висловили свою думку щодо Нової української школи, спробували дати відповіді на питання, що стосуються покращення навчально – виховного процесу у нашому навчальному закладі.
В учительській паралелі «Я роблю це так…» досвідом роботи поділились керівники шкільних методичних об’єднаннь; Дибченко В. І., Распітін С. В., Бикович Н.М. Вони презентували роботу ШМО у цікавій та оригінальній формі.
Під час підведення підсумків, було нагороджено заохочувальними подарунками найактивніших учасників.
Закінчилася наша (не)конференція у таємній кімнаті, де на нас чекали смаколики від організаторів.
Отже, «довгий хвіст» білих ворон в Миколаївській ЗОШ І – ІІІ ступенів №29 продовжує заряджати енергією всіх навколо. З вірою, надією, любов’ю до дітей стартувала Нова українська школа в нашому закладі. Ми раді долучитися до такої важливої історичної освітньої події. У нас все буде добре!!! #усебудепобілому/Files/images/hhhhhhh.JPG/Files/images/xxxxxx.JPG/Files/images/zzzzzzz.JPG

ОГОЛОШЕННЯ!!!

До уваги учнів та батьків!

ПРОБНА ПОСАДКА УЧНІВ ВІДБУДЕТЬСЯ 29.08.2018 РОКУ О 9.00

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні учні та батьки!

Вранці шкільний автобус буде рухатися згідно графіку:

7.15 – два автобуси з зупинки Жукова.

Після закінчення уроків рух автобусів починається о: 13.00 – один автобус

14.00 – один автобус

15.00 – один автобус.

У випадку запізнення на автобус, який перевозить учнів ЗОШ №29, учень має право посадки в автобус, який перевозить учнів ЗОШ №40.

/Files/images/1557c140c850681.jpg

АДМІНІСТРАЦІЯ ШКОЛИ

Шановні батьки та вчителі!

Адміністрація закладу звертається до Вас із проханням висловити свою думку щодо святкування Дня Знань.

Візьміть участь у опитуванні за посиланням:

Опитування щодо Дня Знань

/Files/images/39296948_469330193544588_8518231826685231104_n.jpg

Дякуємо за участь! Ваша думка для нас важлива!

Шановна батьківська громадськість закладу освіти № 29!!!

Запрошуємо Вас на зібрання 9 серпня 2018 року 0 11 годині.

Відповідно до рішення міської ради від 17.07.2018 № 40\207 « Про затвердження Положень про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти м. Миколаєва та керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що фінансуються з міського бюджету м. Миколаєва» до складу конкурсної комісії входять представники громадського об’єднання батьків учнів закладу загальної середньої освіти.

Тому з метою встановлення прозорого та чіткого порядку прийняття на посаду директора загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 29 просимо Вас визначити дві кандидатури від громадського об'єднання батьків учнів закладу.


/Files/images/razdeliteli_003.gif

Заходи

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Листопад 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30