Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29

Правила онлайн уроку
Онлайн-засідання педагогічної ради

12 січня 2021 р. в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 відбулось онлайн-засідання педагогічної ради в застосунку Google Meet, на якому розглядалось питання про підсумки освітньої роботи за I семестр 2020/2021 н.р.
В засіданні брали участь 36 вчителів. Обговорено такі питання: освітнє середовище закладу за сторінками Абетки для директора (директор школи Грицюк Л.А)., моніторинг навчальних досягнень учнів (заступник директора з навчально-виховної роботи Братошевська С.В.), стан виховної роботи та питання попередження булінгу (заступник директора з виховної роботи Силкіна А.В.), підсумки стану травматизму та охорони праці в І семестрі у рамках чинного санітарного Регламенту (інженер з охорони праці Гайченко Н.А).

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, офис, стол, экран и в помещении

На изображении может находиться: Світлана Братошевська, Анна Силкіна и Любовь Редкобородая, люди сидят, экран и в помещении

На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Анна Силкіна и Кузнєцова Олена, экран
/Files/images/Bezyimyannyiy.png

До уваги батьків та учнів!!!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», яка набрала чинності 12 грудня 2020 року та листа Управління освіти Миколаївської міської ради від 15.12.2020 №4065/13.01.01-08/14,

з 11 по 22 січня 2021 року освітній процес в Миколаївській ЗОШ № 29 буде здійснюватися з використанням технологій ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ відповідно до розкладу.

/Files/images/ТЗн.jpg

/Files/images/razdeliteli_003.gif
/Files/images/vitania55.jpg
10 способів вплинути на бажання підлітка вчитися

Процес мотивації дитини до навчання - це щоденна робота дорослих, в першу чергу батьків. Це постійне психологічне включення в життя дитини, в її інтереси і прагнення. У даній статті ми розглянемо 10 основних способів, які допоможуть батькам вплинути на бажання підлітка вчитися.
1. Забезпечте вашій дитині навантаження відповідне її реальним можливостям. Як довго б у вас вистачило запалу і мотивації намагатися дострибнути до планки, яка встановлена ​​об'єктивно вище ваших можливостей? Щоб ви відчували працюючи на межі своїх сил кожен день? А якби при цьому ви ще й постійно відчували б, що не виправдовуєте очікування своїх близьких? Пам'ятайте, дитина це насамперед особистість, а не об'єкт для задоволення ваших амбіцій. Якщо небажання дитини вчитися обумовлено дуже високим навантаженням - його необхідно знизити і надати можливість для дотримання балансу між відпочинком і навчанням.
2. Попіклуйтеся про наявність необхідних мікроелементів в організмі вашої дитини, які пов'язані з навчальною діяльністю. Одна з причин, по яким підліткам важко вчитися, - дефіцит йоду. Йод не виробляється в організмі, не накопичується, він кожен день повинен надходити з їжею і витрачатися на синтез гормонів щитовидної залози. Ці гормони регулюють роботу всіх систем організму, в першу чергу, центральної нервової системи. Дефіцит гормонів - знижується пам'ять, погіршується наочно-образне мислення, розсіюється увага. Підліткам йоду потрібно більше, так як у них дуже висока швидкість всіх обмінних процесів. Одна з причин ліні і стомлюваності - це знову-таки брак йоду, який визначає не тільки інтелектуальну працездатність, але і фізичну. Використовуйте йодовану сіль. І добре б проконсультуватися з лікарем за допомогою яких препаратів і в якому дозуванні можна заповнити потребу організму в йоді.
3. «Прив'яжіть» інтереси вашої дитини до того чи іншого шкільного предмету. Захоплюється комп'ютерами - запишіть на комп'ютерні курси. Подобається хімія - придбайте спеціальну літературу і ставте разом досліди в домашніх умовах. Любить експериментувати в одязі - віддайте на гурток стилю і дизайну. Легко дається вивчення іноземних мов - дивіться фільми в оригінальній озвучці і відвідуйте мовні табори. Підштовхніть дитину до того, щоб вийти за рамки шкільної програми і дізнатися про предмет її інтересу побільше. Інтернет на допомогу - читайте щось, що покаже школяреві його улюблений предмет з іншого боку, ходіть разом на публічні лекції, виставки щодо цікавої дитині тематиці. А після обов'язково обговорюйте враження.
4. Допоможіть відчути вашій дитині практичну користь від навчання вже сьогодні. Підліток хоче жити, а не готуватися до життя. Пам'ятайте, що рушійною мотивацією до процесу навчання є інтерес до нього, розуміння, навіщо воно потрібно і задоволення від проміжних результатів. Щоб це сталося важливо так організувати життя навколо предмета пізнання, щоб ця діяльність не обмежилася гуртком, книжкою чи репетитором. Це повинне бути справжнє життя - з емоціями, з працею, з подоланням перешкод, з реальною діяльністю, відповідальністю і результатом, оцінюваним ровесниками і експертами. Підліток повинен усвідомити цінність навчання. Сам. По справжньому.
5. Підтримуйте всі пізнавальні прагнення вашої дитини. Не залишайте жодне питання дитини без відповіді. Ніколи не відмахуйтесь від її «чому», незалежно від вашої зайнятості. Використовуйте будь-які джерела для натхнення: навколишнє середовище, автобіографії великих людей, досвід друзів і знайомих, які досягли успіхів у області, що цікавить дитину. Детально і з цікавістю відповідаючи на всі її питання, ви формуєте в дитини установку, що процес пізнання нового - це цікаво, важливо, і ви, як батьки, це заохочуєте.
6. Цікавтеся атмосферою в школі, де вчиться ваша дитина. Вже давно відомий той факт, що дитина може успішно вчитися тільки там, де вона відчуває себе в безпеці. Дослідження показали, що чим комфортніше психологічний клімат в класі, тим вище успішність його учнів. Під шкільним психологічним кліматом мається на увазі цілий комплекс параметрів. Серед них - стиль спілкування між дітьми і педагогами, ставлення учнів один до одного, задоволеність вчителів своєю роботою і їх очікування щодо успіхів учнів. Тому рука батьків повинна постійно лежати на пульсі і моніторити психологічний стан вашої дитини в зв'язку з атмосферою в школі. Для цього, як мінімум, відвідуйте батьківські збори і розмовляйте зі своєю дитиною не тільки про оцінки і домашні завдання, а й про те, як складаються її стосунки з вчителями та дітьми в класі, щоб вчасно підказати, захистити або підбадьорити.
7. Не реагуйте занадто бурхливо на погані оцінки вашої дитини. І не порівнюйте успіхи дитини з братами - сестрами або однокласниками. Запам'ятайте: у будь-якій ситуації ви - її союзник. Обов'язково хваліть за хороші оцінки - створюйте позитивне підкріплення. Про погані цікавтеся: що завадило зробити краще. Потрібна допомога - допоможіть, але в рамках розумного. Погодьтеся, «допоможи» і «зроби за мене» - різні речі. Знайдіть правильний баланс схвалення і контролю.
8. Дозвольте вашій дитині не на словах, а на ділі відчути "принадність" низькокваліфікованої праці. Так-так, в цьому випадку часто допомагає трудотерапія. Наприклад, влітку можна дати вашій дитині можливість попрацювати розповсюджувачем рекламних листівок або кур'єром. Як годиться - 8 годин на день і зі стандартною (смішною) зарплатою. - Хочеш синку / дочка так все життя працювати і копійки рахувати? - Можеш більше не вчитися. А далі - нехай думає. Багатьох такий досвід дуже "протвережує" і мотивує взятися за голову.
9. Стати особистим прикладом людини, яка любить вчитися. Діти дивляться на нас і, свідомо чи ні, копіюють нашу поведінку і привласнюють наші цінності. Нехай ваша дитина бачить, що ви постійно прагнете до отримання нових знань, розширення свого досвіду, підвищення кваліфікації та вдосконалення різних навичок. А головне, що все це приносить вам задоволення і безпосередньо впливає на якість вашого життя. Станьте прикладом в тому, що ви хочете домогтися від вашої дитини.
10. Подбайте про себе і зберігайте внутрішній спокій. Тільки внутрішньо урівноважений дорослий може служити позитивним прикладом і надійною опорою для своєї дитини, надихнути її і змусити повірити в свої сили, допомогти прожити непростий період підліткового віку. Намагайтеся не думати про глобальні катастрофи в перспективі: «стане наркоманом», «піде працювати двірником і т.д.» Розглядайте кожен конкретний день, плюси і мінуси вашого спілкування сьогодні. І обговорюйте їх, зберігаючи повагу один до одного.

І пам'ятайте, школа рано чи пізно закінчиться, а ваші відносини з дитиною на все життя ...

Светлана Вавилова
/Files/images/imgpreview.jpg

Сьогодні, 5 січня 2021 року, розпочалась реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Зареєструватися можна до 19 січня включно на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.
Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники/учасниці пробного ЗНО можуть обрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання можна скласти з одного з таких предметів:
☑ українська мова;
☑ українська мова і література;
☑ історія України;
☑ математика;
☑ біологія;
☑ географія;
☑ фізика;
☑ хімія;
☑іноземні мови: англійська, іспанська, німецька та французька.
Тестування відбудуться 10 квітня 2021 року.
У 2021 році кожен учасник/кожна учасниця пробного тестування зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із цього переліку й пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде як ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, так і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших предметів з переліку.
Результати пробного ЗНО 2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня.
Докладніше: bit.ly/3pMOND9

Нет описания фото.
Козацькому роду нема переводу

В рамках тижня історії був проведений захід “Козацькому роду нема переводу”, метою якого було розширити знання учнів про життя запорозького козацтва, про козаків як мужніх, сміливих, допитливих людей, розвивати кмітливість, допитливість, вміння аналізувати, критично мислити, робити висновки, виховувати повагу до героїки наших предків, любов до Батьківщини, повагу до Збройних Сил України, бажання служити в сучасній армії, виконати свій головний Конституційний обов`язок.
Участь у спортивних змаганнях приймали команди 9 і 11 класів. Хлопці продемонстрували спритність, фізичну і інтелектуальну підготовку, а головне отримали задоволення і гарний настрій. Добрі враження від змагань склалися як у організаторів дійства так і у членів журі. Перемогу здобули учні 11 класу і обидві команди отримали солодкі заохочувальні призи.
Радість і святкова атмосфера стали супутниками цього прекрасного спортивно-інтелектуального свята історії українського народу.
Адміністрація школи, учні і батьки висловлюють щиру подяку вчителю фізичної культури Віталію Євгеновичу Лісачову, педагогу-організатору Тетяні Віталіївні Рибаковій, журі за якісну підготовку і проведення заходу.

Зображення може містити: 1 особа

Зображення може містити: 3 людини, люди займаються спортом та баскетбольний майданчик

Зображення може містити: 16 людей, в тому числі Виталий Лисачёв та Танская Танская, люди стоять та баскетбольний майданчик

Зображення може містити: 11 людей, люди стоять

10 грудня 2020 року у 8 класі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 29 проходила командна гра "Антикорупційна мафія"

Ця гра - модель боротьби добре організованої нечисленної групи корупціонерів проти неорганізованої більшості суспільства за контроль над спільним ресурсом – бюджетом міста. Під час підведення підсумків учні прийшли до висновку, що гра розвиває навички роботи в команді, уміння аргументувати власну позицію, критично мислити та приймати рішення.Грали учні 8 класу вперше, тому вчилися , допускали помилки, але як відому на помилках вчаться. Зате добре засвоїли у ігровій формі, що таке бюджет і як він формується, прагнули зберегти бюджет міста та кинути за грати "справждніх корупціонерів".Нажаль, перемогла корупція,але ця гра допомогла в інтерактивній формі зрозуміти учасникам, що таке корупція, чому це негатитвне суспільне явище і якими способами його можна подолати. Учням дуже сподобалася гра. Було прийнято рішення продовжувати і надалі грати, залучаючи до гри нових учнів класу.

При підведенні підсумків гри грунтовний аналіз дала Манойленко Ірма, яка відмітила , що це командна гра і тому треба уважно прислухатись до думки гравців, вміло організовувати процес дискусії -вчасно зупиняти довгі за часом промови та чітко дотримуватися правил гри. Кращим гравцем було визнано Анохіна Івана.

Емоціі зашкалювали. Мені було дуже приємно бачити допотливі та зацікавлені оченята моїх учнів. Стосунки з моїми учнями стали більш теплішими та довірливими. Михайлик пригостив мене кексом, а дівчатка цукерками.Весь клас прийняв рішення в останній день семестру зіграти в Антикорупційну НОВОРІЧНУ мафію.

Сучасна молодь знає, що вона хоче. І готова долучатися до різних ініціатив. Ми вчителі віримо ,що великі зміни починаються з маленьких кроків. Перші кроки ми вже зробили за допомогою антикорупційних інструментів #USAID_ВзаємоДія.

Зображення може містити: 1 особа, стоїть

Зображення може містити: 5 людей, люди сидять та взуття

Зображення може містити: 6 людей, люди сидять та у приміщенні

Зображення може містити: 9 людей, люди сидять
10 грудня – Міжнародний день прав людини – Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області
День прав людини – міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.
Процес формування прав людини пройшов довгий шлях свого розвитку. Особливо гострим стало питання захисту прав людини після Другої світової війни. Увесь світ тоді об’єднався заради однієї спільної мети – створення єдиної міжнародної системи захисту прав людини.
Честь, гідність і свобода – найвищі цінності для українців. Наша національна єдність і вміння йти до перемоги без вагань зможуть об'єднати нас навколо головної мети – утвердження прав людини як найвищої цінності в державі.
Тож сьогодні, у Міжнародний день прав людини, у нас є привід нагадати, що своїми правами не слід поступатися за жодних обставин - за них можна і треба боротись.

/Files/images/7d34ea9595313d26472e5e8a15678bf6-0.jpg/Files/images/7d34ea9595313d26472e5e8a15678bf6-1.jpg

6 грудня — День Збройних Сил України — ГО "МС ДНІПРО "День збройних сил України - чиє свято і кого вітати?
/Files/images/uvaga.jpg

Шановні учні та батьки Миколаївської загальноосвітньої школи № 29. Відповідно до листа УО Миколаївської міської ради від 13.11.2020 № 3710/13.01.01.-08/14 «Про надання рекомендацій» та постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року № 1100. З 16 листопада 2020 року відновлюється освітній процес у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 і буде здійснюватися у звичайному режимі. Чекаємо учнів 1-11 класів на навчання в школі.
Адміністрація школи

Шановні батьки!

Державна комісія з ТЕБ та НС погодила відкриття дитячих садків та молодшої школи у місті.

З 2 листопада освітній процес для учнів 1-4 класів відновлюється у школі.

Шкільний автобус буде за графіком: 2 поїздки вранці та три після уроків: (13, 14, 15 год). Просимо всіх дотримуватися дистанції, використовувати засоби індивідуального захисту. Діти з ознаками ГРВІ / ГРЗ до занять не допускаються.

Учні 5-11 класів з 2 листопада 2020 р. навчаються дистанційно на платформі google-додатку Google class згідно з затвердженим розкладу.

Проведення онлайн-уроків учителі здійснюватимуть через Google Meet, Zoom.
/Files/images/Bezyimyannyiy.png

Інформація щодо особливостей організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання

З 02.11.2020 року освітній процес у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 буде здійснюватися засобами дистанційного навчання до поліпшення епідеміологічної ситуації.

Рішенням педагогічної ради від 28.10.2020, протокол № 12, було ухвалено використання всіма учасниками освітнього процесу google-додатку Google class. Проведення онлайн-уроків учителі здійснюватимуть через Google Meet, Zoom.

Дистанційне навчання здійснюється в синхронному та асинхронному режимах. Педагогічні працівники самостійно визначають режим (синхронний чи асинхронний) проведення окремих навчальних занять. При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі). Синхронний режим передбачає спілкування вчителя з учнями за допомогою засобів аудіо- та відеоконференцій.

Усі навчальні заняття проводяться відповідно до розкладу дзвінків.

Оцінювання результатів навчання учнів проводиться за видами оцінювання, визначеними спеціальними законами й відповідно до критеріїв, визначених МОН України.

Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, який визначається відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Відповідно до п. 13 розділу І Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти батьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм і досягненню передбачених ними результатів навчання, дбають про фізичне та психічне здоров’я дітей, формують у них навички здорового способу життя, а також сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі.

У разі, якщо під час дистанційного навчання батьки не виконують свої обов’язки щодо забезпечення здобуття дитиною освіти, зокрема не забезпечують участь дитини в освітньому процесі протягом 10 робочих днів з невідомих причин, заклад освіти інформує про це відповідну службу у справах дітей.

Адміністрація школи
Коронавірус: профілактика інфікування і поширення - Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
З Днем знань!

Дорогі школярі, шановні вчителі, поважні батьки, бабусі і дідусі!

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті новітній день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж до поки видно її дитя. І в цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати усіх земляків із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи.

У цей момент – уже через роки і відстані, перегортаючи сторінки своїх школярських, студентських днів і років – так хочеться сказати Вам, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Упевнена, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у Ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Окреме, велике спасибі Вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої гуманітарної цінності. Бо саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни.

/Files/images/р8.jpg/Files/images/р3.jpg/Files/images/р4.jpg/Files/images/р5.jpg/Files/images/uvaga.jpgСьогодні, 31.08.2020 р., Миколаївська ЗОШ №29 отримала захисні маски для працівників закладу (16 упаковок по 50 шт.) та рідке мило (4 шт. по 5 л.), які були придбані за кошти міського бюджету

/Files/images/118616501_343126477093451_4411811404512802869_n.jpg
Серпнева педагогічна рада

28 серпня у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29 відбулося засідання педагогічної ради «Підсумки діяльності Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 у 2019/2020 навчальному році та завдання педагогічного колективу щодо підвищення якості освітнього процесу в 2020/2021 навчальному році", в ході якої було проведене

звітування директора школи Лариси Анатоліївни Грицюк перед громадськістю про роботу закладу у 2019 - 2020 н.р.

ЗВІТ

/Files/images/image (3).png
/Files/images/uvaga.jpgДля проведення заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) до 1 вересня 2020 року Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 отримала 3 безконтактних медичних термометрів, антисептичні засоби для рук (29 шт.) і поверхонь (5 шт.) від управління освіти Миколаївської міської ради, які були придбані за кошти міського бюджету.

Раніше (навесні) було отримано марлю для виготовлення масок для працівників закладу (виготовлено по 5 масок на кожного працівника) та антисептичні засоби для рук (30 шт.) і поверхонь (1 шт.).


МЗЗСО №19 - ДОРОГА З НАМИ - ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

/Files/images/Bezyimyannyiy.png

У зв`язку з пандемією COVID-19 пробна посадка в закладі проводитись не буде, чекаємо Вас 1 вересня на перший святковий урок, який розпочнеться о 8.30.

1 вересня Вас очікує 3 - 4 уроки згідно розкладу, який Ви можете дізнатись у Вашого класного керівника

/Files/images/razdeliteli_003.gif


/Files/images/imgpreview.jpgЧерез те, що загальнонаціональний карантин продовжили до 22 травня, наш заклад завершує навчальний рік дистанційно.

На жаль, наші учні цього навчального року вже не повернуться до звичного навчання у школі, а навчання триватиме відповідно до структури навчального року та Наказу по школі № 52 від 07.05.2020 р. у дистанційній формі до 29.05.2020 р.
Міністерство освіти і науки України надало рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання школярів, які вчителі взяли до уваги.
Так, оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів буде завершено до 15 червня 2020 року.
Будуть розроблені графіки видачі випускникам 9-х класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог. Про дати буде додатково повідомлено на шкільній платформі.
На початку 2020-2021 навчального року в 2-11-х класах передбачается проведення вхідного оцінювання учнів з метою діагностування рівня навчальних досягнень учнів за попередній рік та планування подальшої роботи із систематизації, узагальнення та закріплення навчального матеріалу, що вивчався учнями дистанційно.
Серед рекомендацій МОН є, на жаль, зокрема такі: З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) у 2019/2020 навчальному році Міносвіти пропонує не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори.Пом’якшення карантину: з 22 травня планують відкрити дитсадки та дозволити ЗНО

З 22 травня в Україні планують пом’якшити карантинні заходи, дозволивши роботу дошкілних закладів та проведення ЗНО.

Про це повідомили міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 14 травня, передає NV.ua.

Так, з 22 травня планують дозволити:

  • роботу дошкільних навчальних закладів — дитячих садочків;
  • проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);
  • роботу громадського транспорту;
  • відкриття готелів, окрім хостелів, без функціонування ресторанів та спортивних залів;
  • проведення спортивних змагань без глядачів.
  • Степанов наголосив, що необхідно буде дотримуватись протиепідеміологічних правил:
  • носіння масок;
  • соціальна дистанція;
  • дезінфекція антисептиками.

“Під кожну подію будуть розроблені чіткі критерії: як саме можна користуватися громадським транспортом чи проводити спортивні змагання. Ми будемо вимагати дотримання цих правил, бо йдеться про життя і здоров’я українців”, — додав міністр.

Нагадаємо, з 11 травня уряд пом’якшив карантин, проте заклади освіти залишились закритими.
Що робити освіті під час карантину – відповідає МОН

Міністерство освіти і науки дало відповіді на поширені запитання щодо роботи освітніх закладів під час карантину. Опублікували їх на fb-сторінці очільниці МОН Любомири Мандзій. Нижче подаємо усі відповіді.

– Коли почнуть працювати дошкільні заклади?

Заклади дошкільної освіти відновлять роботу відповідно до урядової дорожньої карти виходу країни з карантину та з урахуванням епідеміологічної ситуації.

– Як відбуватиметься зарахування до 1 класу?

Зарахування до 1 класу буде відбуватися без конкурсу на підставі сканованих копій документів, надісланих до закладу електронною поштою. Оригінали документів необхідно подати після завершення карантинних обмежень. Інформацію про терміни та способи подачі документів засновники мають оприлюднити на вебсайтах своїх закладів. Медичну довідку також можна оформити та подати до навчального закладу після завершення карантину.

– Як оцінювати дітей у 1-4 класах?

Для учнів початкової школи застосовується формувальне, підсумкове оцінювання. У 1-2 класах бальних оцінок не ставимо, а заповнюємо свідоцтво досягнень. Підсумкове оцінювання здійснюється з урахуванням результатів оцінювання в першому семестрі, січні-березні 2020 року та результатів навчання з використанням дистанційних технологій у період карантинних обмежень.

– Як переводити учнів до наступного класу?

Переведення до наступного класу здійснюється на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання згідно з рішенням педагогічної ради закладу.

– Як виставляти річне та підсумкове оцінювання дітям, які не мають засобів дистанційного навчання або не виходять на зв’язок?

Семестрове оцінювання для таких учнів має формуватися з урахуванням очного навчання до впровадження карантинних обмежень. Рекомендуємо вчителям зважено і неформально підходити до виставлення оцінок за семестр учням, які з вагомих причин не змогли навчатися дистанційно і пропустили більшість навчальних занять під час карантину.

– Як бути вчителю та школі, якщо батьки учня відмовляються від дистанційної форми освіти під час карантину (аргументують це тим, що вчитель має вчити учня в телефонному режимі)?

У сьогоднішніх умовах ми використовуємо різні технічні засоби для організації освітнього процесу. Якщо учень немає інших технологій, то і звичайний телефонний зв’язок може слугувати інструментом для взаємодії між учителем та учнем.

– Як і коли слід заповнити шкільні журнали?

Шкільні журнали педагоги заповнюють після закінчення карантину (або послаблення карантинного режиму) згідно з розкладом, який має розробити дирекція закладу. Рекомендуємо зробити це на початку червня. Усі дані вносимо відповідно до календарно-тематичного планування та згідно з розкладом.

– Як виставляти підсумкові оцінки з фізкультури, трудового навчання, музики?

За результатами першого семестру та з урахуванням оцінок, отриманих до 12 березня. Якщо учні під час карантину виконували завдання з таких предметів, то відповідні результати також слід враховувати. Не варто вимагати запису виконання завдань із цих дисциплін у разі відсутності в учнів технічних можливостей.

– Як закінчити навчання учнів на індивідуальній (педпатронаж) формі та виставити оцінювання?

Для учнів, які здобувають освіту за однією з індивідуальних форм (педагогічний патронаж, сімейна (домашня), екстернат), у 2019/2020 навчальному році навчання завершується дистанційно. Підсумкове оцінювання здійснюється за процедурами семестрового та річного оцінювання.

– Як закінчиться навчальний рік для шкіл у 2019/2020 році?

Освітній процес завершиться дистанційно. Навчальні заняття для учнів триватимуть до кінця травня. Як і всі попередні роки, навчальний рік у школах триватиме до 1 липня для всіх учнів, окрім одинадцятикласників. Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти 11-класники отримають після складання ЗНО.

– Коли закінчиться навчальний рік у позашкіллі?

Діяльність закладу позашкільної освіти регламентується планом роботи закладу, який складається на один рік, освітній процес організовується в межах навчального року. У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в Україні, тривалість навчального року в позашкіллі продовжуватись не буде.

– Коли відбуватиметься коригувальне навчання?

Коригувальне навчання проводиться у вересні 2020/2021 навчального року. Тривалість визначатиме школа безпосередньо для кожного класу залежно від того, як учні опанували матеріал.

– Чи може вимагати директор школи звіт від учителя про організацію дистанційного навчання?

Так, має право, бо за організацію освітнього процесу в закладі відповідає директор школи. Звітність про проведені заняття з учнями з використанням дистанційних технологій школа може організувати у прийнятній формі. Ми рекомендуємо школам мінімізувати звітність учителів про проведені заняття.

– Чи мають право органи місцевого самоврядування вимагати від учителя звіт про проведення дистанційного навчання?

Ні. Звіт від учителів може вимагати тільки директор школи. Місцеві органи влади не мають права вимагати звітування від педагогічних працівників про організацію освітнього процесу з використанням дистанційних технологій.

– Як в умовах карантину директору провести річний звіт?

Річний звіт про роботу директора школи може бути оприлюднений на сайті закладу освіти. МОН перегляне накази №55 від 28 січня 2005 року та №178 від 23 березня 2005 року, які регламентують порядок проведення звітування керівників закладів освіти та забезпечить внесення врахованих змін.

– Як бути з відпустками вчителів, які залучені у видачі свідоцтв та в проведенні ЗНО?

Для вчителів, які долучені до проведення ЗНО, розклад відпусток має бути відкоригованим. Якщо педагоги не використають усі дні відпустки під час літніх канікул, вони можуть скористатися іншим канікулярним часом або наприкінці року отримати компенсацію за невикористані дні. Усі інші педагогічні працівники йдуть у відпустку за розкладом.

– Як і коли відбуватиметься ЗНО?

Основну сесію ЗНО заплановано провести з 25 червня до 17 липня. До цього часу буде проведено пробне ЗНО. Тестування відбуватиметься з дотриманням соціального дистанціювання та забезпеченням індивідуального захисту учасників. Якщо епідеміологічна ситуація не дозволить провести ЗНО у червні-липні, будуть ухвалені відповідні управлінські рішення, про що повідомлять усіх випускників, батьків та освітян.

– Чи будуть проведені останні дзвоники та випускні?

Постановою уряду загальнонаціональний карантин продовжений до 11 травня. Ми рекомендуємо утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів. Здоров’я наших учнів – важливіше.

– Коли будуть видані документи про освіту?

До 15 червня 2020 року школи мають завершити оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень. Випускники 11 класів документ про здобуття освіти отримають після результатів ДПА. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, ми рекомендуємо школам надіслати копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видати у вересні 2020/2021 навчального року.

– Коли розпочнеться вступна кампанія?

Вступна кампанія розпочнеться після завершення ЗНО.

– Чи будуть літні пришкільні табори?

Організація літніх шкільних таборів – це відповідальність органів місцевого самоврядування. Наразі відповіді на це запитання немає, адже невідомо, як розвиватиметься ситуація з COVID-19.

– Як організувати військово-польові збори?

Заклади освіти, які у 2016 році врахували методичні рекомендації МОН щодо викладання предмету “Захист Вітчизни” та передбачали проведення військово-польових зборів після 10 класу, цього року можуть організувати проведення восени 2020 року.

Закладам, в яких було передбачено проведення зборів під час вивчення предмету в 11 класі, рекомендуємо у зв’язку з пандемічною ситуацією провести оцінювання військового навчання через автоматичне виставлення оцінки за підсумками поточних оцінок упродовж року або провести онлайн-тестування за темами військово-польових навчань.

– Чи будуть відбуватись виплати молодим вчителям?

З огляду на зміни до держбюджету, виплати молодим вчителям на 2020 рік призупинено.

– Чи має право адміністрація школи проводити анкетування дітей і батьків щодо роботи вчителів під час дистанційної форми навчання в умовах карантину з метою оцінювання педагогічної діяльності працівників?

МОН не проводить та не планує проводити жодного оцінювання педагогічної діяльності працівників під час карантину. Що стосується закладу освіти, то, відповідно до порядку проведення моніторингу, засновник може організувати локальний моніторинг педагогічної діяльності у своєму навчальному закладі. Це не заборонено.

– Чи зможуть учителі пенсійного віку отримати оздоровчі виплати під час переведення на роботу за контрактом?

Переведення на строкові договори здійснюється зі збереженням усіх попередніх умов праці, які були до цього.

– Доплата за престижність становить 5%, директор школи пояснює це браком коштів. Коли вчителям можна буде розраховувати на цю надбавку в розмірі 30%?

Відповідно до законодавства, доплата за престижність встановлюється у розмірі від 5-30%. Якщо педагогам виплачують лише 5%, то це пов’язано з неефективною шкільною мережею в межах цієї території. Для підвищення обсягу доплати слід аналізувати та оптимізувати мережу.

Міністерство освіти і науки
/Files/images/Bezyimyannyiy.png

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Ви маєте можливість надати дистанційно документи для зарахування дитини до першого класу нашої Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29.
У зв’язку з карантином Ви можете надати заяву для зарахування Вашої дитини до першого класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 в електронному вигляді.
Для цього Вам треба:
- або зайти на сайт: https://school.isuo.org/ та натиснути на «Інструкція для батьків, Електронна реєстрація в закладах загальної середньої освіти»,
- або зайти за посиланням: https://drive.google.com/…/19uqikZlaGBu0102V1G7XsmVgrN…/view
Номер нашої школи в системі 8097.
Крім цього, на електронну пошту школи school.29nik@gmail.com Вам необхідно надіслати копію свідоцтва про народження дитини у сканованій формі.
Якщо у Вас відсутня електронна пошта, то документи можна передати іншим засобом поштового зв’язку.
Медичні довідки мають бути надані після закінчення карантину, але не пізніше 29.08.2020 року.

Чекаємо на Вас
Ласкаво просимо!

Адреса школи: вул. Гетьмана Сагайдачного,124
телефони: 0512- 64-59-50,
0665681949, 0930623841, 0502145069
З повагою та найкращими побажаннями адміністрація МЗОШ № 29
Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
school.isuo.org

/Files/images/razdeliteli_003.gif
ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

ПРО ВСТУП ДО 1 КЛАСУ !!!

Організація зарахування дітей до 1 класу в 2020 році

https://mkrada.gov.ua/news/12276.html

" На всій території України введено карантин, тому освітній процес в закладах освіти м. Миколаєва призупинено до 24.04.2020 року.У разі подовження терміну карантину керівникам закладів загальної середньої освіти рекомендовано організувати прийом документів, необхідних для зарахування дітей до 1 класу, з 27 квітня по 31 травня 2020 року.Документи надаються батьками або особами, що їх замінюють, у сканованому вигляді або в інший спосіб, що може бути визначений конкретним закладом освіти (крім медичних довідок, які мають бути надані після закінчення карантину, але не пізніше 29.08.2020).У зв’язку з цим рекомендуємо вам, шановні батьки та особи, що їх замінюють, після 21.04.2020 року ознайомитися з інформацією щодо зарахування дітей до 1 класів на сайтах шкіл.
Управління освіти міської ради "

Шановні батьки! Просимо Вас надіслати на електрону пошту школи

school.29nik@gmail.com

1) заповнену заяву про зарахування до І класу;
2) скановане свідоцтво про народження дитини.


ЗРАЗКИ ЗАЯВ ДО ЗВИЧАЙНОГО КЛАСУ І КЛАСУ ЗА ПРОГРАМОЮ "ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ" ДОДАНІ НИЖЧЕ

ЧЕКАЄМО НА ВАС! БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я!

Гиф анимация Цветущая сирень колышется от ветра
На изображении может находиться: текст «до уваги!»

Шановні батьки майбутніх першокласників!


Адміністрація Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 (директор Лариса Анатоліївна Грицюк) повідомляє про особливості зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти у 2020 році.
Відповідно до статті 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту» рівний доступ до здобуття повної загальної середньої освіти забезпечується, зокрема, шляхом визначення правил зарахування до закладів освіти, при цьому зарахування до початкової школи та гімназії здійснюється без проведення конкурсу, крім випадків, визначених законодавством. Відповідні правила зарахування та випадки проведення конкурсів визначено Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016 (далі – Порядок зарахування).
Наголошуємо, що під час зарахування дітей для здобуття початкової освіти до закладу освіти забороняється проведення конкурсів (будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини), крім закладів спеціалізованої освіти і приватних закладів освіти.
Згідно з Порядком зарахування дату початку прийому документів для зарахування визначають органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади, але строк прийому заяв не може бути меншим одного місяця. Фактично мінімально можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 30 квітня по 31 травня, крім випадків зарахування до 10 – 11 класів, до яких мінімально можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 15 травня по 15 червня. Водночас у зв’язку з можливим подовженням тривалості освітнього процесу зазначені вище терміни може бути змінено.
Відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020 року № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (СОУП)-19)» (далі – Закон) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг. Тому у разі продовження режиму надзвичайної ситуації, перебіг місячного строку для прийому заяв та інші відповідні строки, зокрема строки оголошення конкурсного відбору, видачі наказу про зарахування тощо, визначені Порядком, будуть подовжені з урахуванням часу, що минув до завершення карантину.

З метою дотримання протиепідеміологічних вимог прийом документів, необхідних для зарахування, буде продовжений після припинення карантину.

Додатково інформуємо, що згідно з підпунктом 2 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону на період встановлення карантину власником установи, організації або уповноваженим органом може змінюватися режим роботи, зокрема щодо прийому та обслуговування фізичних та юридичних осіб.

Таким чином, ми повідомляємо, що Миколаївська ЗОШ № 29 у період карантину організовує гнучкий режим прийому документів та їх копій, Ви маєте можливість подавати необхідні документи та заяви на вступ до першого класу електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису.

Повідомляємо, що в 2020-2021 н.р. у школі відкривається 3 перші класи, з них два класи за програмою «Інтелект України» та один клас – програмою НУШ за редакцією Савченко О.Я.
Будемо раді бачити всіх дітей без винятку, але на першочергове зарахування до 1 класу мають право:
діти, які проживають (зареєстровані) у мікрорайоні школи
Янтарна,1-65, 69-319, 2-318, 318а до кінця
Ольшанців, 1-283, 305-до кінця, 2-280-до кінця
Гетьмана Сагайдачного, 1-273, 313-до кінця,
2-256, 264-до кінця
Металургів, 1-229, 233 до кінця,
Торгова, 185-до кінця, 232-270
Коротка, 1-25, 2-98-до кінця
Рибна, 11-25, 10-24
пр. Богоявленський (Жовтневий), 304-314'2
Краєзнавців, 1-7, 2-16 Академіка Рильського,21-33, 28-34
Національної гвардії, 25-27, 30-34
Леваневського, 2-40, 1-21
Ходорева, вся
пров. Висунського, весь
пров. Торговий, весь
пров. Короткий, весь
Каховська, 17-63, 14-30
пров. Металургів, весь
Львівська, всі номери
Уральська, 30-46, 29-47
діти, які є рідними брати або сестрами дітей, які здобувають освіту у школі № 29
діти працівників школи № 29
Просимо засвідчити документально право на першочергове зарахування до школи.
Діти, які не мають права на першочергове зарахування, будуть зараховані на вільні місця шляхом випадкової вибірковості (проведенням жеребкування за умови надання повного пакету документів).
МОН України рекомендує батькам орієнтуватися на наступний перелік документів, що можуть підтверджувати місце проживання дитини (одного з її батьків) та що можуть бути пред’явлені під час подання заяви про зарахування:
1) паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини;
2) довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207;
3) витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);
4) довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
5) документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо);
6) рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;
7) документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму, оренди тощо), укладений між фізичними особами за умови, що користування відповідним житлом є реальним і здійснюється за згодою та волевиявленням власника майна; засвідчення цих двох обставин може відбуватися в різний, але прийнятний спосіб чи укладений між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;
8) довідка про проходження служби у військовій частині (додаток 10 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207);
9) акт обстеження умов проживання (додаток 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866);
10) акт обстеження матеріально-побутових умов (затверджений наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 28 квітня 2004 року № 95, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08 червня 2004 року за № 703/9302);
11) будь-який інший документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків.

На изображении может находиться: текст «зарахування до 1 класу»Інформація про коронавірус/Files/images/Bezyimyannyiy.png

Шановні батьки!

З огляду на кількість дітей, що вільно граються на дитячих та спортивних майданчиках, перебувають групами на вулицях, у скверах міста, активно користуються громадським транспортом, адміністрація школи звертає Вашу увагу на те, що карантин – це НЕ канікули (хоча за часом вони можуть і співпадати).

Карантин, в режимі якого живе нині вся Україна, – це комплекс медико-санітарних і адміністративних обмежувальних заходів, спрямованих на попередження поширення інфекційного захворювання, спричиненого вірусом Covid-19.

З огляду на це нагадуємо, що ЗАБОРОНЕНО відвідувати навчальні заклади міста, зокрема й спортивні майданчики, розташовані на їхній території. Слід максимально обмежити час перебування дітей на вулиці без потреби.

Загальнонаціональний карантин – це безпрецедентний захід в історії нашої країни. Ми всі складаємо цей іспит вперше, і наше спільне завдання – мінімізувати загрозу поширення небезпечної інфекції. Закликаємо кожного усвідомити реальний рівень небезпеки та власної відповідальності в цих надзвичайних умовах.

/Files/images/razdeliteli_003.gif
/Files/images/imgpreview.jpgПро призупинення освітнього процесу!

У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та ГРВІ з 12.03.2020 призупиняється освітній процес у закладах освіти м. Миколаїв (протокол №4 від 11.03.2020 комісії з питань ТБ та НС з питання профілактики та попередження вірусних захворювань, розпорядження Миколаївського міського голови О.Ф.Сєнкевича від 11.03.2020 №58-р). Про відновлення освітнього процесу буде повідомлено додатково.

/Files/images/razdeliteli_003.gif
/Files/images/Bezyimyannyiy.pngВідновлюється освітній процес!!!

Шановні учасники освітнього процесу!

З 13 лютого (четвер) відновлюється навчання в закладі.


/Files/images/Uvaga.gifДо уваги учасників освітнього процесу!

З 30 січня 2020 року на підставі розпорядження міського голови від 29.01.2020 №17р до покращення ситуації із захворюванням на грип та ГРВІ призупинено освітній процес у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 Миколаївської міської ради Миколаївської області

/Files/images/razdeliteli_003.gif


Шановні друзі!

Раді повідомити, що ми починаємо реєстрацію на афілійовану (не)конференцію miniEdCamp Mykolaiv

"Голод українського вчительства до змін: ресурс чи загроза", яка відбудеться 10 квітня 2020 року.

Миколаївська загальноосвітня школа № 29 - єдина школа в Україні, яка вже

вп'яте буде проводити у себе такий захід.


Похожее изображение/Files/images/vitania55.jpg

/Files/images/razdeliteli_003.gif


З НОВИМ РОКОМ!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій.
Не обминув радісний, святковий настрій і Миколаївську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 29. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня.Чекали і дочекались!
Напередодні канікул, сьогодні 23 грудня, у нашому закладі панували яскраві добрі хвилини чудес та казок, запальна музика, красуня-ялинка та гарний передноворічний настрій створювали святкову атмосферу для дітей, учителів та батьків. Розмаїття карнавальних костюмів вражало, тут були феї і принцеси, метелики і сніжинки, пірати і мушкетери, бетмени, королі та багато інших цікавих персонажів. Дітлахи весело зустріли казкових героїв, які завітали до них у гості: Учні 10 класу, як справжні, досвідчені актори, разом з педагогом-організатором Рибакової Т.В. на мить перетворилися у Зиму (учениця 8 класу – Шията Ксенія), Сніговика Олафа, Мальфисенту, Чаклунку, Кікімору, Ельфів, Сніжинки, Свена, Бабу Ягу, Аладіна. Велика подяка їм.
Казкові герої провели безліч різноманітних конкурсів та змагань. Учні разом з батьками грали, співали, танцювали, водили хороводи навколо ялинки та отримували подарунки.
Також присутніх зі святом привітали найочікуваніші гості новорічної казки – Дід Мороз та Снігуронька, які побажали всім міцного здоров’я, миру та злагоди , щоб усі мрії у новому році здійснилися.
Казка не закінчується, ще завтра у нас продовження новорічної казки, новорічний карнавал, але так хочеться, щоб кожен день став для нас святом. І дорослим, і малим, ми зичимо приємних несподіванок, цікавих зустрічей. Хай усі дні будуть радісними, казковими!

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.


Хвилинка Доброти


У святковий день 19 грудня учні Миколаївської загальноосвітньої школи № 29 на чолі з педагогами, відвідали Миколаївській міський притулок для громадян похилого віку та інвалідів. Але приїхали вони не з порожніми руками, а привезли заздалегідь підготовлені подаруночки та частинку доброти та ласки.
Уже стало традицією у нашій школі проводити акцію «Місяць доброти». Цьогоріч акція мала трохи інше спрямування. У її розрізі було вирішено провести захід, який називався «Твори добро, бо ти людина!». Протягом декількох тижнів діти самі готували подарунки, приносили з дому речі, солодощі, кидали у встановлену скриньку кошти, щоб можна було придбати фрукти й листівки. Коли все необхідне зібрали, то відразу ж спланували візит до Міського будинку малютки «Сонечко» і притулку для громадян похилого віку, щоб віддати речі малюткам, стареньким та людям з обмеженими фізичними можливостями.
Коли їхали в автобусі, думки були дуже далекі від того, щоб ідеалізувати цей заклад. Адже чого можна очікувати від місця, де живуть самотні, хворі люди?
Проте, перед адміністративною будівлею песимістичний настрій дещо розвіявся. Ми побачили оточену деревами, велику та затишну територію притулку: рівні доріжки, місця для клумб і красиві, симетрично розставлені, іграшкові будиночки, малюнки – про такі пишуть у казках. Зачаровувала всіх присутніх капличка Святого Миколая побудована на березі річки.
На порозі корпусу гостей зустрічав привітний директор притулку Власов Володимир Яковлевич, якій розповів історію відродження притулку і провів екскурсію. Власне, у приміщенні скрізь було чисто й охайно, зроблений ремонт. З усього помітно, що про підопічних добре дбають і ставляться з повагою.
Оскільки учні підготували для підопічних закладу справжній концерт, то лікарі провели дітей до актової зали.. Там глядачі з нетерпінням чекали на виступ, а коли перші актори вийшли на сцену – зустріли їх гучними оплесками, що створило святковий настрій.
Учні віднеслися до всього – не по рокам по-дорослому: виважено й мудро. Може вони ще до кінця не розуміють, що таке печаль, біда, самотність, але діти мають добре серце і вміють співчувати. Саме тому відчувалося: все що вони роблять – від душі.
Зрозуміли це й дорослі. Після концерту вони підходили до дітей і щиро дякували за подаровані приємні митті, розповідали про себе, свої захоплення. Як з'ясувалося, їх у них чимало. У притулку постійно діють майстерні, художні виставки, де люди виставляють свої картини, вироби зроблені власними руками. До речі, ми також не залишилися без подарунків. На згадку про зустріч, директор притулку презентував вітальну листівку для шкільного колективу, а ще одна жінка – передала оберіг для нашої школи.
Та все-таки весь час не полишала думка: які б сприятливі умови не були створені для цих людей, вони живуть без родини, а її – нічим не заміниш.
Час промайнув і учням потрібно було повертатися назад – до школи, на навчання. Але вони запевнили, що відтепер постійно сюди приїздитимуть – провідуватимуть людей, робитимуть для них щось приємне. Тож, діти не прощалися, а сказали – до нових зустрічей!
Кожна людина робить своє майбутнє – воно у наших руках. Якщо будемо небайдужі до інвалідів, стареньких людей, то й самі житимемо у гармонії. Адже принцип бумеранга завжди працює – повертається як заподіяне комусь зло, так і добро.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.


Свято Миколая

Це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними. Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая.
І ось він завітав до учнів Миколаївської ЗОШ 29 на свято «Святий Миколай, ти до нас завітай». Окрім Святого Миколая до дітей прийшли в гості казкові персонажі.
Святий Миколай привітав всіх учнів та вчителів зі святом і вручив подарунки всім учням школи.
А зараз він поспішає до будинку для людей похилого віку. Продовження буде....

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.


Впровадження інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами

У нашому закладі освіти активно ведеться робота щодо впровадження інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами. У 2019/2020 навчальному році відкрито 5 інклюзивних класів, в яких навчається 7 дітей з особливими освітніми потребами. Для ефективної адаптації таких учнів у школі працює ресурсна кімната та функціонує інклюзивно-ресурсний центр №2 під керівництвом Людмили Олександрівни Пріщак.

20 грудня 2019р. відбулася робоча зустріч асистентів учителів, класних керівників та адміністрації школи з представницями Миколаївського інклюзивно-ресурсного центру №2. Учасниці зустрічі обговорили основні досягнення та виклики в організації інклюзивного навчання у школі, зокрема, питання підготовки педагогів, підтримки батьків дітей з особливими освітніми потребами в обстоюванні прав їхніх дітей на рівний доступ до якісної освіти.
Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.


Тренінг з питань залучення учнів до процесу прийняття рішень

17 грудня у Миколаївській школі 29 пройшов тренінг з питань консультування думки учнів та їх залучення до процесу прийняття рішень в школі, який провела тренерка програми підтримки та розвитку учнівського самоврядування від Жіночого Консорціуму України Aleksandra Kozoroh. Участь у тренінгу взяли всі вчителі і асистенти вчителів.
Мета заходу – рефлексія щодо досвіду консультування, підтримка вчителів задля активізації участі дітей в школі та посилення впливу учнів на важливі рішення, які стосуються їх шкільного життя.
Учасники тренінгу обмінювалися досвідом, обговорювали процес консультування та розуміння того, що він дозволяє людям відчувати свою значимість, гідне ставлення до себе, повагу до думок.
Завдяки вправі з картками «Демократія для всіх» учасники змогли проаналізувати як розвиток компетентностей пов’язаний та впливає на участь дітей в учнівському самоврядуванні та житті школи в цілому. Також під час тренінгу змогли оцінити й усвідомити вплив середовища на участь, зрозуміти, чому певні діти у школі намагаються уникати участі у шкільному житті.
Не менш важливим було обговорення теми неусвідомленого формування певної «еліти» серед учнів, розподілу учнів на лідерів (активних) та пасивних, що нерідко пов’язано з появою булінгу у школі. Як розпочати розмову про булінг з учнями, коли і у якому віці це варто робити і багато інших питань було обговорено з учительським колективом.
Учасники семінару були активними, щирими та емоційними. Висловили подяку за гарний досвід, можливість почерпнути нове та цікаве, що можна буде застосувати в практичній діяльності.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.


Всесвітній День Гідності

Гідність і свобода починається з кожного з нас і в нас. З цього важливо починати і це відновлювати.
Кожна людина є цінною та неповторною. Усі ми різні, але прагнення стати гідною людиною - наша спільна риса. Впродовж життя ми всі робимо вчинки та приймаємо рішення. Деякі з них є правильними, деякі призводять до помилок. Так ми вчимося та розвиваємося.
Всесвітній День Гідності (Global Dignity Day, www.globaldignity.org) – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проєкт, мета якого – подвигати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.
В цьому році наша школа вже в п'яте приєдналася до цієї події. З самого ранку ми зібралися у холі школи, щоб ознайомитися з основними принципами, метою і завданням цієї унікальної ініціативи. Продивилися мотиваційне відео міністерки освіти і науки України Ганни Новосад, звернення засновника ініціативи крон-принца Норвегії Хокона, ознайомилися з планом проведення.
Учні спільно з педагогами на виховних годинах оговорили основні принципи гідності, поділилися історіями з власного життя, модерували обговорення цієї теми, а також допомогли молоді намітити, що саме варто зробити протягом наступного року для посилення відчуття власної гідності й поваги до інших людей. Після дискусійних годин 5-10 класи зібралися у холі, підвели підсумки дня, кожен клас презентував свій плакат і всі охочі мали можливість розповісти історії своїх гідних вчинків.
Можливо, комусь здається, що ці дрібниці не варті уваги: у нас, особливо під час війни, порушення прав людини призводить до більш трагічних і тривалих наслідків. Але я впевнена, що про все це треба говорити хоча б для того, щоб люди зрозуміли: то не норма!. Тож замислюймося...

#gdignity, #gdignityUkraine

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.


Пам'ять не згасне

Заходи, приурочені до Дня гідності та свободи, в 2019 році в Україні пройшли під гаслом "Вільні творити майбутнє".
У Миколаївській школі № 29 розроблено і проведено ряд заходів щодо відзначення подій Революції гідності, яка відбулася не лише в політичному житті країни, а й «у нас самих, у нашій свідомості».
У класах відбулися години спілкування, на яких головною думкою прозвучали слова: Україна – це територія гідності і свободи. Учні школи також переглянули тематичні відеофільми про Євромайдан.
У бібліотеці учні мали нагоду відвідати виставку до Дня Гідності і Свободи, де виставлені статті, буклети, книги з даної тематики.
Такі заходи спрямовані на те, щоб об'єднати українське суспільство, вони про те, що всі ми різні, але для нас однаково цінні і гідність, і свобода.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.

Світлина від Анни Силкіної.


Конференція "Дівчата STEM"

6 грудня відбулася Фінальна Конференція філіалів " Дівчата STEM" у місті Южноукраїнську за сприяння Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та ініціативи #ДівчатаSTEM у партнерстві з Фондом ООН у галузі народонаселення #CSRUkraine. Наш Філіал представляли найактивніші дівчатка - учениці 10 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Попик Дар*я і Чернєнко Анастасія.
Море позитивних емоцій залишилося після відвідин Южноукраїнської гімназії № 1. Щире спілкування з колегами та колежанками в атмосфері стемівської краси...
Висловлюємо слова вдячності за теплий прийом Южно-Українському енергетичному комплексу, Інформаційному Центру Імпульс. Отримали подарунки, подячні листи та банер Національної мережі філіалів #ДівчатаSTEM.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.

Світлина від Світлани Братошевської.


Щодо ситуації, яка склалася в нашій школі напередодні нового навчального року

Шкільні роки – це завжди дуже яскраві події в житті кожної людини. В стінах нашої Миколаївської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 29 ми намагаємося створити всі можливі умови для розвитку, навчання та виховання компетентної особистості.

На цей час в нашій школі відбуваються роботи з термомодернізації приміщення в рамках програми «Теплий дім». Вже замінено батареї, проведено нову систему опалення, замінено на нову електропроводку, поставлено енергозберігаючі вікна, класи оснащено Led – освітленням, встановлено підвісні стелі по всіх коридорах та класних кімнатах, утеплено підвальне приміщення, дах школи, проводяться роботи з обмощення будівлі. На наступний рік програмою «Теплий дім» заплановано утеплення та новий дизайн стін фасаду школи. Також на території закладу нині будується нова сучасна котельня.

І те, що зараз бачуть батьки у класах - це ще не закінченні ремонтні роботи підрядника, які мали тривати до 20 серпня 2019 року.

Звичайно, що після модернізації потрібно встигнути провести внутрішні ремонтні роботи, які планували виконати силами робітників школи: пофарбувати стіни, підлогу, прибрати сміття, витерти пил тощо. Саме через брак часу до початку навчального року звернулися з проханням до батьків про допомогу у підготовці класних кімнат. Але коштів не вимагали ні керівництво школи, ні вчителі. Деякі батьки не мали змоги допомогти фізично, тож батьківський актив 6-А класу запропонував зібрати кошти для пришвидшення ремонтних робіт і створення кращих умов для навчання своїх дітей.

Так співпало, що кабінет, в якому навчається 6 – А клас, не підлягав капітальному ремонту майже шість років. В данній кімнаті проводився тільки косметичний ремонт і тому шпалери вже повідставали від стіни, а самі стіни потріскались та полущились. Також термомодернізація класної кімнати додала теж пошкоджень та забруднень, тому необхідним є зробити належний ремонт стін та пофарбувати підлогу. На превеликий жаль, наше прохання дехто з батьків розцінив як вимогу.

Нам дуже прикро, що ці батьки, які звернулись по юридичну допомогу, не знайшли ні сил, ні часу поспілкуватись з адміністрацією та батьківським активом класу, адже ми разом: адміністрація, педагогічний колектив і батьки робимо все необхідне, щоб у наших дітей були можливості зростати гармонійними, конкурентоспроможними особистостями.

Хто відвідує нашу школу, той не міг не помітити кардинальних змін у облаштуванні класних кімнат новими меблями, мультимедійними системами, комп’ютерами тощо. Ми маємаємо дуже працелюбний учительский колектив. Більшість інтерактивних зон створено власноручно учителями у дружній співпраці з небайдужим батьківством, меценатами, випускниками минулих років.

За останні роки наша школа розцвіла: ми є учасниками багатьох всеукраїнських та міжнародних проектів: литовсько - український проект «Інтегральне лідерство в освіті», німецько-український проект «Молодь дебатує», україно - шведськиий проект «Електронна демократія в дії», «Демократична школа», яку втілює в Україні Європейський центр імені Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії , інноваційний освітній проект всеукраїнського рівня за темою «Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти» у 2018 – 2021 роках» (наказ Міністерства освіти і науки України 13.03.2019 № 340), інноваційний освітній проект всеукраїнського рівня за темою "Я - дослідник" на 2018- 2021 роки (наказ МОН №830 від 12.06.2019).

Учні й учителі неодноразово були призерами різних конкурсів, олімпіад та змагань. Саме в стінах нашої школи вже п’ятий рік поспіль збирається все відповідальне вчительство України на Ed Camp Ukraine, а головне – з кожним роком кількість учнів збільшується, а не зменшується, що говорить про довіру до школи, до роботи %0

Заходи

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Грудень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031