• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Урок патріотизму в Миколаївській ЗОШ №29

Урок патріотизму в Миколаївській ЗОШ №29

2015-05-07

Сьогодні всі ми сповнені якогось тривожно-трепетного відчуття й урочистості. І це тому, що знову в нашому залі ветерани, що завтра День Перемоги…
У рамках відзначення Україною 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №29, 07.05.2015 року, проведено урок патріотизму на тему «Збережемо пам'ять про подвиг».

На уроці патріотизму побували запрошені гості: замісник начальника Миколаївського порту «Ніка-тера» Анатолій Георгієвич Петров , замісник голови ради ветеранів Корабельного району , ветеран праці, дитина війни, Іванченко Анна Миколаївна.

Анатолій Георгієвич Петров презентував для учнів школи буклет, присвячений 70-річчю Великої Перемоги, розповів про роботу підприємства щодо відзначення знаменної дати.
З великим задоволенням школярі слухали розповідь Іванченко Анни Миколаївни про визволення рідного краю, про тяжкі повоєнні роки для держави.


Для гостей подарунком став музичний номер «Маки» у виконанні учнів 3 класу (класний керівник Топоркова А.І.).
«Семидесята весна вітає всіх тих, хто пережив війну, вітає нас, їхніх внуків і правнуків. Вітає й нагадує в семидесятий раз про страхіття війни й наказує берегти мир», - з такими словами звернулася до всіх присутніх у залі директор школи, Грицюк Лариса Анатоліївна.
Слово для привітання було надано також учню 4 класу, відміннику навчання Карчевському Олександру, який прочитав свій власний вірш «Любіть Україну» (класний керівник Маркелова Н.С.).
На згадку про зустріч десятикласники виконали піднесено та гордо пісню «Перемога» (класний керівник Криницька О.К.).
Для гостей відвідини даного уроку стали місточком у минуле – у буремні роки війни, з якої ветерани вийшли переможцями. Школярі ж, отримавши такий урок історії, відчули ще більшу повагу до ветеранів та гордість за героїчне старше покоління. Загалом, зустріч виявилася теплою, емоційною, патріотичною.
Братошевська Світлана Вікторівна, заступник директора з ВР ЗОШ №29
Кiлькiсть переглядiв: 130

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031