Звіт директора у школі № 29

2015-06-09

Звіт директора у школі № 29

9 червня 2015 року в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 відбувся звіт директора.

/Files/images/foto/SAM_8144.JPGДиректор школи Грицюк Лариса Анатоліївна звітувала перед батьківською, вчительською і учнівською громадськістю про результати роботи педагогічного колективу і школи за 2014 – 2015 н.р.

Особливу увагу звернула на те, які талановиті вчителі та учні в школі. З 31 вчителя школи- 8 спеціалістів вищої категорії, 10 спеціалістівІ категорії, 6 спеціалістівІІ категорії, 7 спеціалістів, 2 старшихвчителя, 3 вчителя – методиста, 1 відмінник освіти України.

/Files/images/foto/SAM_8165.JPGРозповіла і про те, що протягом року вчителі та учні брали участь у конкурсах, проектах, олімпіадах, як міського так і Всеукраїнського рівня, та стали переможцями і лауреатами цих конкурсів, презентувавши школу, як заклад, який не тільки дає грунтовні знання, а й допомагає учням реалізувати свій інтелектуальний і творчий потенціал.

/Files/images/foto/SAM_8184.JPGУчасть у конкурсах і турнірах сприяє розвитку творчих здібностей, індивідуальних якостей школярів. Це не просто перемоги - цекропітка, довга робота трьохскладових, які є основою нашоїшколи, без яких не досягтиуспіху- сім’ї, учнів і школи. В кожному заходіучніотримують не просто грамоти, дипломи, подяки, вони отримуютьбезціннийдосвідспілкування, заявляють про свійпотенціал і здатність до перемоги.

/Files/images/foto/SAM_8193.JPGПротягом лише цього року учні нашої школи підкорювали найрізноманітніші вершини. Це і КТС “Шкільна родина”, і акція «Два крила милосердя», волонтерська допомога «морським котикам», воїнам АТО, благодійні концерти, квест«До 70-річчя Великої Перемоги”, Міжнародний день рідної мови, День пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні, Краєзнавчий інтелектуальний квест «Героям слава!», уроки мужності,єдиний урок пам’яті і багато іншого.

Творчісправидопомагаютьучнямформувати відповідальність. В такі хвилини стає радісно від того, що ми всі разом віддаємо сили, які дають високий результат.

У виступібулонаголошено, щонарешті завершений проект над яким батьки, учні і педагогічнийколективпрацювалибагатороків – відремонтований фасад школи. Лариса Анатоліївназазначила, щозавждипрагнула і прагне, щобучнівшколиоточувалонайкраще, щобдітизростали у красі і гармонії.

/Files/images/foto/SAM_8203.JPG/Files/images/foto/SAM_8210.JPGГолова батьківськогокомітетушколиПриймак Оксана Леонідівнаподякувала і наголосила на значнихздобуткахуроботі директора, зачитавшивіршприсвяченийЛарисіАнатоліївні.

Слова вдячності звучали і з вустучня, Матвєєва Антона, який сказав, що Лариса Анатоліївна не просто директор школи, для багатьох вона рідналюдина, яка підтримає і допоможе у складний момент.

Самойленко ОлександраКостянтинівна, директор шкільнихкурсіванглійськоїмови AlexEnglishClass, розповіла, щонасправді, роботу ЛарисиАнатоліївни в школіоцінитиважко, аджежоднаіншалюдина не змогла б зробитистількигарнихзмін і вкластистількидуші в заклад, створивши іззвичайноїшколи– школу XXIстоліття.

За результатами відкритогоголосуваннябуловизначенодіяльність директора Миколаївськоїзагальноосвітньоїшколи № 29 ЛарисиАнатоліївниГрицюк, за 2014 – 2015 н.р., вважативідмінною.

Від себе хотілосьдоповнити, щохоч ушколі № 29 я навчаюсь не з 1 класу, але саме вона відкрила у мені не тількипрагнення до здобуттязнань іякісноїосвіти, а й найголовніше – віру у себе, у своїсили, у те, що все можливо, якщонаполегливопрацювати. Для нас – учнів, 29 школа завжди буде найкращою, з найталановитішим директором Ларисою АнатоліївноюГрицюк, щовмієне тількивчити, а йвідкриватиталанти у своїхучнях!

Маркелова Марія, учениця 11 класу

Попередня Жовтень 2020 Наступна