Ростимо здорову націю (ЗОШ №29)

2015-09-11

Усім відома істина, що спорт - запорука здоров’я. Розуміючи його важливість, з 07.09-11.09.15р. у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 було проведено Олімпійський тиждень. Розпочався тематичною лінійкою «Твої, Миколаївщино, спортивні герої». Учні 1-11 класів познайомилися зі уславленими спортсменами - земляками: Юрієм Дмитруліним, Ольгою Харлан, Вадимом Олєщуком, параолімпійцем Олексієм Закусиловим та іншими.

8 вересня у всіх класах пройшли олімпійські уроки, на яких діти поглибили свої знання з історії проведення Олімпійських ігор.
Уже традиційним стало відкривати спортивний шкільний сезон проведенням спортивного свята. Цей рік не став винятком. Розпочали його в урочистій обстановці на спортивному майданчику з відзначення кращих спортсменів школи. Наймолодші учні стали учасниками «Стартів надій», а для учнів 5-11 класів 11.09.15 відбулося спортивне свято, приурочене до Дня фізичної культури і спорту.

Школярі залюбки змагалися в естафетах, перетягувані канату, стрибках на скакалках, веселих стартах, спортивних танцях тощо. Переможці були відзначені почесними грамотами.

Братошевська С.В., заступник директора з виховної роботи