Відродимо велич рідної землі

2016-04-29

Славетна і цікава історія нашого Корабельного району, сягає вона корінням у сиву давнину. Багатий він на місця, які захоплюють своєю красою. Однією з таких чарівних перлин є Богоявленський парк.

/Files/images/па1.jpg

Вивчаючи легенди і бувальщину, ми – учні 9 та 10 класів Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №29, зацікавилися парком Богоявленський, який завжди був візитівкою Корабельного району.

/Files/images/па2.jpg

Збирали ми про парк цікаві факти з різних джерел: книжок, бібліотек, розповідей бабусь і старожилів. Ознайомитися докладніше з історією парку, його створенням, функціонуванням в різні роки нам пощастило завдяки хранителькам нашої історії - бібліотекарю Ясько О.І. та волонтеру Купрієвич І.М. Вони захопливо і цікаво розповідали про цілющі джерела, які б′ють на території парку, про маєток Потьомкіна, сільськогосподарські виставки, які проводилися у парку в 40-60-х роках.

/Files/images/па3.jpg

Історія парку Богоявленський настільки нас вразила, що ми вирішили відновити його красу, яка сьогодні, нажаль, захаращєна купами сміття.

/Files/images/па4.jpg

22 квітня 2016 року за ініціативи учениць 10 класу Горбачової Вікторії та Коваленко Анни небайдужі учні школи влаштували суботник по прибиранню території парку. Ми збирали сміття, розчищали русло струмка, ламали сухий комиш. Поряд з нами трудились козацька громада Корабельного району і працівники підприємства «Ніка-Тера», з якими в нашої школи вже давно склалися дружні відносини.

/Files/images/па5.jpg

Разом ми не тільки привели територію парку до ладу, а й гарно провели час у компанії людей, які люблять свій край і свою Батьківщину.
Наступний суботник заплановано на 29 квітня 2016 року, о 14 годині. Сподіваємося що цього разу до нас приєднаються всі небайдужі до історії свого краю люди.
Чекаємо всіх, разом ми сила!

Учениця 10 класу Горбачова В.