• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • «Ромашка»— табір просто клас, чудово й весело у нас!

«Ромашка»— табір просто клас, чудово й весело у нас!

2016-06-17

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей.
З 31 травня по 17 червня 2016 р. на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 діяв пришкільний табір з денним перебуванням дітей «Ромашка». 25 дітей цікаво провели свій час, 8 з яких мали змогу відвідувати табір безкоштовно( пільгова категорія). На скільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежало від організаторів, які чимало зусиль приклали, щоб діти були щасливими: Кузнєцова О.М. (начальник табору), Бикович Н.М., Кухаренко І.Г., Маркелова Н.С., Глущенко А.М., Топоркова А.І., Данішевська Н.А. (вихователі), Раташнюк Л.В.(педагог-організатор), Тарасова О.В.(фізрук). Для працівників табору головним завданням стала організація відпочинку дітей, формування прагнення вести здоровий спосіб життя, усвідомлення його важливості, намагання жити у гармонії з природою і собою. Серед видів діяльності – фізична(вироблення санітарно-гігієнічних умінь і навичок, попередження травматизму,фізичне загартовування), навчально-пізнавальна (творча діяльність, оволодіння знаннями про природу, суспільство, людину); (управління колективом, свята, традиції, рольові ігри, тренінги, конкурси).
/Files/images/тзп1.jpg
Дітей табору було об’єднано у 2 загони. Роботою загонів керували вихователі, для яких потреби та інтереси дитини понад усе. Виховний процес з дітьми в таборі поєднував відпочинок, спорт, які об’єднували тематичні дні, що проводилися під певним гаслом: День відкриття табору – гасло «Давай знайомитися знову», День спорту – «В здоровому тілі – здоровий дух», День казки – «Немає дитинства без казки», День екології – «Збережімо природу – наше майбутнє», День сміху – «Краще луснути від сміху, ніж померти від нудьги», День туриста – «Подорож цікава, коли разом». Майже кожного дня з вихованцями табору проводилися конкурси, до яких діти завзято готувалися, проводилися різні спортивні змагання. До Дня захисту дітей 1 червня було організовано поїзду до Миколаївського зоопарку. Емоціїї, захоплення переповнювали діточок.
Вже доброю традицією стало приймати участь у Всесвітньому проекті «Біг заради гармоніїї», де діти мали змогу тримати в руках факел, який обійшов майже весь світ.
Яскравим видовищем було шоу мильних бульбашок. Крім заходів, які проводилися на шкільному рівні, табір плідно співпрацював з Будинком культури Корабельного району, пожежниками, які в дуже цікавій формі організували виставу «Цікаві канікули», Адміністрацією Корабельного району проведено гру-виставу «В країні лінивія». Дуже цікавими були казки, фільми та мультфільми , які переглянули діти у форматі 3-Д. Діти здійснили цікаві і пізнавальні екскурсії: до джерела, лісу, на ігрові майданчики.
Особливі емоції викликало проведення спортивних змагань з футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок, що проводилися згідно програми роботи табору.
Жодна перемога – чи то колективна, чи то особиста – не була залишена без уваги. Загони та діти-переможці нагороджувались призами. Завдяки конкурсній роботі діти з охотою відвідували табір.
Все, що сприяло змістовному і цікавому життю в пришкільному таборі стало результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України. Особливу увагу приділили фізичному, національно-патріотичному вихованню, поваги і шани до народних звичаїв і традицій, краєзнавству. Кожен день у таборі був насичений новими подіями, враженнями, почуттями. За час табірної зміни діти потоваришували, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання.
Дякуємо за якісну підготовку дозвілля педагогічному колективу ЗОШ №29, який працював у таборі; батькам, які довірили нам найдорожче – своїх діточок. До наступних зустрічей у пришкільному таборі 2017. Веселих канікул!!!!

Начальник табору Кузнєцова О.М.

Кiлькiсть переглядiв: 160

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031