У школу № 29 завітало свято знань - 1 вересня

2016-09-01

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового 2016 - 2017 навчального року!

/Files/images/демократич.jpg

1 вересня - це свято, що живе у пам'яті кожної людини. У когось свято Першого дзвоника асоціюється зі шкільними роками, хтось пам'ятає роки навчання в університеті, а молодому вчителю, напевно, ніколи не забути того хвилювання, коли вперше йшов на свій власний урок.
1 вересня має славу всенародного свята, бо жодного з нас не обійшло воно стороною. Усім, хто в цей День прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.
Особливо хочу привітати з цим святом дорогих першокласників. Нехай перші Ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.

/Files/images/перш 16.JPG

Знання тільки тоді Знання, коли вони набуті не тільки пам'яттю, а й зусиллями думки, тому бажаю всім школярам сил, натхнення та наполегливості. Перед Вами, молодими, відкрито всі дороги. Я глибоко вірю, що Ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

/Files/images/уч16.JPG

Шановні батьки, щиро вітаю Вас зі святом 1 вересня! Сьогодні Ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності.
/Files/images/свят16.JPG
Окремо, велике спасибі Вам, шановні вчителі. З нагоди свята прийміть мої вітання та безмежну вдячність за невтомну працю, тепло сердець, терпіння і сумлінність у виконанні такої високої місії, як виховання підростаючого покоління. Вчитель - це професія від Бога, а всі інші професії - від учителя. Здоров'я Вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів та наукових перемог!

/Files/images/выд.JPG

З нагоди свята бажаю всім миру, благополуччя, злагоди у родинах та міцного здоров’я!
Зі святом!

З повагою, директор школи Лариса Анатоліївна Грицюк