Тиждень географії в ЗОШ №29

2016-10-25

З метою підвищення інтересу до геграфічної науки, досліджень навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості з 17 по 21 жовтня 2016 року в школі проходив Тиждень географії.
В рамках тижня були заплановані і проведені заходи, зафіксовані у плані проведення тижня, який був оголошений на лінійці 17 жовтня і вивішений на інформаційному стенді «Шкільні обрії».

Використання індивідуальних та групових видів робіт, активних та інтерактивних методів стимулювало учнів до участі у заходах, сприяло встановленню тісного співробітництва між вчителем та учнями.

Форми та методи роботи відповідали рівню розвитку дітей, проводилися в рамках діяльнісного, компетентнісного та особистісно-орієнтованого підходів.
Тиждень географії складався з шести днів.
День перший
14 жовтня відбулася екскурсія до м. Одеса. Було відвідано Одеську кіностудію та Музей цікавої науки.

Була розпочата акція «Утилізуй відпрацьовану батарейку – збережи природу», які буде тривати весь навчальний рік.
День другий
Відкриття тижня географії - це своєрідний вступ, друге знайомство з географією. На загальношкільній лінійці учні ознайомилися з роботою тижня, конкурсними завданнями.
Учні 11 класу оформили стенд «Цікава географія».
Учні 7 класу та вчитель географії Гайченко Н.А. взяли участь у тренінгу в рамках Всеукраїнського проекту «Let's do it, Ukraine – school recycling» - шкільний марафон правильного поводження та роздільного збору відходів за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, КУ «Агенція розвитку Миколаєва», Управління освіти Миколаївської міської ради та генерального партнера проекту компанія PepsiCo.

День третій
Учні 7 класу та вчитель географії Гайченко Н.А. взяли участь у 2-му дні тренінгу «Правила поводження з відходами», розпочали участь у Всеукраїнській акції для школярів.
В кабінеті географії була оформлена книжкова виставка «Її величність Географія».
Оформлена галерея стіннівок «Сторінками географії».

День четвертий
Учні початкової школи прийняли участь у творчому проекті сторінками «Червоної Книги».

Учні 6 класу прийняли участь в інтелектуальній грі «Географічне лото».
Для учнів 7-11 класів відбувся шкільний тур олімпіади з географії.
День п’ятий
Учні 6 класу прийняли участь в інтелектуальній грі «Екологічний марафон».

День шостий
На перервах в кабінеті географії відбувся «Пісенний вернісаж» для учнів 9 класу, де вони мали змогу виконувати пісні, де згадуються об’єкти географічної номенклатури.
Для учнів 6-7 класів був проведений «Екзотичний географічний ярмарок».
На загальношнікільній лінійці 24 жовтня підведено підсумки проведення тижня географії, найактивніші класи та учні нагороджені грамотами та дипломами.
Тиждень географії виявився насиченим, цікавим, довів, що географічна наука корисна у сучасному світі і захоплює своїми цікавими фактами та відкриттями.

Вчитель географії Гайченко Н.А.