В очікуванні Святого Миколая

2016-12-20

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки. Дуже щиро, з великим захопленням і радістю сприймають вони це свято , бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони, учні мого 1 – А класу здавалося найбільше чекали це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

/Files/images/восм1.jpg

Напередодні свята Миколая 16 грудня на моє запрошення прийшла мама Будник Єви, яка провела з дітьми майстер –клас з оздоблення різдвяного печива. Дітки з любов’ю і старанністю вимальовували чудернацькі візерунки. Печиво вийшло дійсно гарне. Потім діти підготували прекрасну виставу своїх виробів, а також розповідали вірші і танцювали. На завершення свята мама привітала дітей з Днем Святого Миколая, побажала, щоб вони завжди були слухняними і ставилися з повагою як один до одного, так і до своєї вчительки. Закінчивши промову, запросила учнів прийти зі своїми батьками 17 грудня до школи де Козацька громада Корабельного району буде проводити Майстер-класи, ігри, хороводи з нагоди свята Святого Миколая.

/Files/images/восм2.jpg

Приємно, що діти щиро раділи нагоді щось зробити своїми руками, а найрадіснішим моментом було те, що батьки приймають активну участь у житті класу та школи, правильно виховують своїх дітей.

/Files/images/восм3.jpg

Діти - це радість для батьків, для вчителів і для нашої України - це духовне багатство.
На завершення дітей почастували солодощами та чаєм, які придбали на пожертви благодійників. Я щиро вдячна батькам свого класу за їх небайдужість та підтримку.

Класний керівник 1-А класу Миколаївської ЗОШ №29 Рідкоборода Любов Вікторівна