Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету!

2017-02-10

Протягом останніх років "Інтернет" став значною частиною нашого життя. Кожний шостий мешканець Землі регулярно працює у Всесвітній мережі, а електронною павутиною користується кожен п'ятий українець.

/Files/images/біз1.JPG

Інтернет - це цікавий та захоплюючий простір, який дозволяє дізнаватись багато нового, спілкуватись з людьми з різних кінців світу не виходячи з власної кімнати.Навчатися, грати в цікаві ігри та ділитись з іншими своїми думками та захопленнями завдяки Інтернету стає просто і доступно. Сучасна людина не уявляє своє життя без нього.

/Files/images/біз2.JPG

На сьогодні в Україні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів Всесвітньої мережі дедалі розширюється, її переважну частину становлять діти та підлітки, які не усвідомлюють повністю загроз, що можуть чекати у віртуальному просторі.

/Files/images/біз3.JPG

Саме тому, 6лютого у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 пройшла лінійка присвячена Дню безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». Метою цьогорічних заходів до Дня безпечного Інтернету булонадання важливої інформації про те, що безпека в онлайн просторі залежить від кожної людини.

/Files/images/біз4.JPG

Під час лінійки учні дізналися як залишатися в безпеці працюючи і спілкуючись у соціальних мережах,правила безпечного поводження в Інтернеті. Заступник директора з виховної роботи Силкіна А.В.ознайомила присутніх з Посібником по протидії мові ненависті онлайн "Закладинки" (в друкованому та цифровому варіантах).Над матеріалами «Закладинок»класні керівники більш детально попрацювали на нараді, дослідили позитивні і негативні наслідки користування Інтернетом, опрацювали тему кібербуллінгу для подальшого навчання учнів безпечного поводження в Інтернет-мережі.

/Files/images/біз5.JPG

З 1 по 11 класбули проведені інформаційні години «Безпека роботи в Інтернеті», діти переглянули анімаційний фільм «Вірусні хвороби мережі» від «Онляндії» про загрози в Інтернеті. На засіданні учнівського самоврядування було прийнято рішення про початок дослідження проблема безпеки в мережі-«Я - за безпечний Інтернет!», розроблені анкети для учнів і батьків для діагностики обізнаності з правилами безпечного користування Інтернетом.
Пам’ятайте, Ваша безпека в Інтернеті залежить від Вас, тільки Виможете зробити так, щоб ніхто не дізнався пароль і не скористався особистою інформацією в поганих цілях.

Заступник директора з виховної роботи Силкіна А.В.