Україна вишивана

2017-02-28

Одягнімо вишиванки, друже,
Хай побачить українців світ —
Молодих, відважних, дужих,
У єднанні на сто тисяч літ.
24 лютого 2017 року в Миколаївській загальноосвітній школі № 29 відбулося свято – фінальний етап шкільного проекту «Україна вишивана», робота над яким тривала два місяці. День видався надзвичайним: шкільна родина гула, як вулик. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

/Files/images/ув1.jpg

«Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини» - саме такими словами почалася загальношкільна лінійка, яку підготували та провели заступник директора з виховної роботи Силкіна А.В. та педагог-організатор Гайченко Н.А. Долучилися також учні початкової школи та вихованці шкільного театрального гуртка «Околиця» керівник Распітін С.В.

/Files/images/ув2.jpg

В холі школи представниками учнівського саморвядування було проведено майстер-класи для молодших школярів: «Розмалюй свою вишиванку» (Гасевська К., Гулак А.), «Оригамі» (Тютюник І., Фейчер Т.), «Квіти своїми руками» (Міхно М., Губрій А., Біла А.), «Патріотичні прикраси» (Семчук В., Мамот А., Данич О., Шията К., Сінченко Д.). Свято пройшло весело, цікаво і завершилося флеш-мобом «Україна – єдина країна».

/Files/images/ув3.jpg

На третьому поверсі учнями та класними керівниками була організована виставка народної вишивки, на якій були представлені родинні роботи учнів школи. Сходи третього поверху прикрашало велике панно – робота Згурської Клавдії Григорівни, яку презентував її правнук, учень 7 класу Гайченко Максим.

/Files/images/ув4.jpg

Проведення такого свята показало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжньою українською шкільною родиною та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу, з особливою шаною ставляться до вишивок своїх пращурів.

/Files/images/ув5.jpg

Той, хто пам’ятає про минуле, має шанс не помилитися у майбутньому!

Прес-центр

Кiлькiсть переглядiв: 275

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031