До нашої школи завітала робоча група по вивченню питання формування україномовного середовища в освітніх закладах

2017-04-20

20 квітня, у четвер, до нашої Миколаївської школи І-ІІІ ступенів № 29 завітала робоча група по вивченню питання «Про формування україномовного середовища в освітніх закладах Миколаївської області».
У складі робочої групи до закладу завітали: Василь Іванович Шуляр, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, доцент, заслужений учитель України, професор кафедри мовно-літературної та художньо-естетичної освіти; Дар`я В’ячеславівна Лук`яненко, кандидат філологічних наук, доцент кафедри; Анжела Іванівна Тюпа, методист кафедри психолого-педагогічної освіти та медіа дидактики; Валентина Василівна Садовська, бібліотекар МОІППО; Людмила Вікторівна Цуркан, методист Миколаївського науково-методичного центру.
Хочеться сказати слова вдячності за Ваш професіоналізм. Команда робочої групи толерантно і професійно оцінила україномовне середовище в нашому закладі, відмітивши згуртованість, креативність і професійність колективу вчителів. Наш колектив дякує за можливість отримати поради по вдосконаленню знань з рідної мови: велика кількість корисної інформації, цікаві презентації, інформативні сайти, які допоможуть краще пізнати мовний код української нації, безумовно, стануть у нагоді та підвищать наш професійний рівень.
Спілкування у дружній, неформальній обстановці сподобалось всім без виключення. Запропоновані матеріали продемонстрували, що вивчати мову потрібно і корисно у будь-якому віці.
Шановна команда робочої групи, вчителі школи вдячні Вам за Вашу толерантність у ставленні до педагогів і бажання не перевіряти, а спрямувати і допомогти. Завдяки таким педагогам як Ви, Нова українська школа стає реальністю.
/Files/images/вумс123.jpg