Рада школи обговорила питання розвитку закладу

2017-10-04

У середу, 4 жовтня, у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 відбулася Рада школи.

Фото Елены Бахмутовой.

На засіданні батьки, вчителі та учні мали змогу обговорити низку важливих питань розвитку школи, серед яких участь закладу у Всеукраїнських і міжнародних проектах у 2017-2018 навчальному році, розподіл обов`язків між членами ради школи, педагогічна освіта батьків, участь батьківських комітетів у вихованні і навчанні учнів, які перебувають у несприятливих соціально-економічних умовах, профілактика жорстокого поводження серед учнів, батьків, проведення операцій “ Увага! Діти на Дорозі!”, “Урок”, “Перерва”, медичний огляд учнів школи, зміни у здачі ЗНО і ДПА.

Фото Елены Бахмутовой.

Відбулися вибори голови Ради школи, діяльність якої буде спрямована на утвердження демократичних засад управління навчальним закладом - законності, гласності, колегіальності ухвалення рішень, добровільності і рівноправності. Шляхом голосування головою Ради школи було обрано маму учениці 5 класу - Валентину Авраменко.

Фото Елены Бахмутовой.

Однією з найцікавіших тем для обговорення стала тема участі школи у литовсько-українському проекті «Інтегральне лідерство в освіті» і позитивних змін, які приніс Проект. З 2017 - 2018 навчального року у закладі почала працювати школа відповідального батьківства «Кроки на зустріч дитині», мета якої підвищити рівень емпатії та емоційного інтелекту серед батьків, учнів та вчителів, а головне - створення школи про яку мріють - Школи щастя.

Фото Елены Бахмутовой.

Ми щиро радіємо кожній зустрічі у колі шкільної родини, адже спілкування у когорті друзів і однодумців надихає на подальший рух уперед задля того, щоб по праву носити звання Нової української школи - Школи щастя.