Навчання серця і розуму

2019-12-27

В субботу, 21 грудня в Миколаївській школі № 29 пройшов черговий тренінг присвячений впровадженню в освітній процес м’яких навичок.

У вересні цього року ми увійшли до всесвітнього освітнього проєкту з розвитку у школярів м’яких навичок SEE Learning і тепер активно розвиваємся у новому напрямку.

Під час тренінгу вчителі ділились досвідом впровадження вправ, які виявились найдієвішими на уроках. Директор школи і координатор проекту Лариса Грицюк обговорила з педагогами цікаві нові методики, які можна використовувати під час освітнього процесу.

Частину вправ вчителі опрацювали під час тренінгу, щоб розуміти як краще продемонструвати їх дітям. Дружною шкільною командою випробовували завдання для подолання агресії, стресу, налагодження емоційного контакту і створення комфортної атмосфери. Приємно було працювати з новими цікавими матеріалами для ресурсного кабінету, які декілька днів тому виділило Управління освіти Миколаївської міської ради. Всі вчителі відмітили, що ці матеріали допоможуть ефективніше і більш наочно розвивати м’які навички працюючи у проекті СЕЕ-навчання.

Варто додати, що кожен такий тренінг допомагає зблизитись, відчути єдність поглядів та ідей, зрозуміти, що ми дивимось в одному напрямку та ідемо рука об руку.

Всі вправи з розвитку емоційного інтелекту вчителі застосовують не тільки з дітьми, а й з батьками, щоб вони завжди могли відчувати підтримку і надійне плече великої шкільної родини. Наша сила у єдності, постійному русі уперед і прагненні змінювати простір навколо себе на краще і у цьому нам допомагає програма SEE Learning.

Світлина від Лариси Грицюк.

Попередня Жовтень 2020 Наступна