Благодійний ярмарок об`єднав шкільну родину

2019-12-27

У п`ятницю, 20 грудня в Миколаївській ЗОШ № 29 відбувся благодійний ярмарок ініційований батьками, учнями і педагогічним колективом. Метою збору коштів стало бажання провести 5 міні-EdCamp у нашому закладі, зібрані кошти будуть витрачені на оновлення освітнього простору школи, створення цікавих інтерактивних зон і запрошення з усієї України відомих експертів у галузі освіти.

Вже в п`ятий раз наша школа отримає підтримку від EdCamp Ukraine у проведенні (не)конференції. За цей час школою проведено 2 магістральних і 2 афілійованих міні-EdCamp, 5 міні-EdCamp, який відбудеться 10 квітня 2020 року, буде афілійований.

Під час ярмарки було весело і дітям і дорослим, лунав гучний сміх, захід дарував радість спілкування і об`єднував спільною справою.

Цьогорічний ярмарок відрізнявся тим, що активними продавцями були учні середніх та старших класів. І якщо експозиції від початкової школи представляли батьки, то старші діти брали ініціативу у свої руки, продаючи і рекламуючи свій смачний товар.

Наші діти, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем.

Дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до наших ініціатив.

Можно казати ще багато, але фото ярмарки зроблять це за нас, тож перегляньте і зануртесь у веселу гомінливу атмосферу шкільного життя.

Світлина від Лариси Грицюк.

Попередня Жовтень 2020 Наступна