Козацькому роду нема переводу

2020-12-14

В рамках тижня історії був проведений захід “Козацькому роду нема переводу”, метою якого було розширити знання учнів про життя запорозького козацтва, про козаків як мужніх, сміливих, допитливих людей, розвивати кмітливість, допитливість, вміння аналізувати, критично мислити, робити висновки, виховувати повагу до героїки наших предків, любов до Батьківщини, повагу до Збройних Сил України, бажання служити в сучасній армії, виконати свій головний Конституційний обов`язок.
Участь у спортивних змаганнях приймали команди 9 і 11 класів. Хлопці продемонстрували спритність, фізичну і інтелектуальну підготовку, а головне отримали задоволення і гарний настрій. Добрі враження від змагань склалися як у організаторів дійства так і у членів журі. Перемогу здобули учні 11 класу і обидві команди отримали солодкі заохочувальні призи.
Радість і святкова атмосфера стали супутниками цього прекрасного спортивно-інтелектуального свята історії українського народу.
Адміністрація школи, учні і батьки висловлюють щиру подяку вчителю фізичної культури Віталію Євгеновичу Лісачову, педагогу-організатору Тетяні Віталіївні Рибаковій, журі за якісну підготовку і проведення заходу.

Зображення може містити: 1 особа

Зображення може містити: 3 людини, люди займаються спортом та баскетбольний майданчик

Зображення може містити: 16 людей, в тому числі Виталий Лисачёв та Танская Танская, люди стоять та баскетбольний майданчик

Зображення може містити: 11 людей, люди стоять