• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Ця перемога належить всім! Злагоджена команда працює в школі № 29

Ця перемога належить всім! Злагоджена команда працює в школі № 29

2013-12-09

/Files/images/foto/SAM_3534 - копия.JPG

Не виховуйте своїх дітей, вони все одно будуть схожі на вас, виховуйте себе! Ці слова відомі багатьом, але розуміють їх всі по-різному.

Для нас, вчителів ЗОШ № 29, це – одне з основних правил. Навчати учнів доброті, працьовитості, творчості, людяності ми починаємо з себе. Ми завжди намагаємося власним прикладом показати, що праця і бажання можуть звернути гори.

Педагоги нашої школи взяли собі за правило завжди говорити з учнями про користь наполегливої праці для себе і оточуючих, про результати, які дає кожна, навіть маленька справа. Тож і цей понеділок не став для нас виключенням. Та й привід в нас був особливий.

/Files/images/foto/SAM_3545 - копия.JPG

Директор нашої школи Грицюк Лариса Анатоліївна повернулася з Києва де відбулося нагородження переможців і лауреатів конкурсу «Директор ХХІ століття - 2013», основними завданнями якого було виявлення найбільш успішних директорів загальноосвітніх закладів, поширення досвіду ефективного управління та формування банку даних кращих директорів ЗНЗ країни.

Учні вже знали про перемогу Лариси Анатоліївни і з нетерпінням чекали побачити на власні очі цю таку довгоочікувану іскорку визнання, - медаль «Директор ХХІ століття - 2013», результат наполегливої праці!

Перше слово було надано Ларисі Анатоліївні. Всім було цікаво почути її враження від участі в конкурсі, нагородження і звісно ж потримати у руках справжню медаль.

/Files/images/foto/SAM_3591.JPG

Директор привітала своїх учнів, колег, батьків, які теж не залишились байдужими. Висловивши подяку всім, Лариса Анатоліївна наголосила, що ця перемога, перемога не однієї людини, ця перемога належить всім! Нашим прекрасним учням, які своїми щирими посмішками і стараннями надають нам сили вдосконалювати себе і свої вміння, нашим найкращим батькам, які завжди готові прийти на допомогу школі у будь-якій справі і звісно ж нашим вчителям, які працювали і працюють як злагоджена команда, команда творчих, креативних, завжди молодих душею людей!

Діти передавали з рук у руки медаль, всі хотіли потримати у руках цю червоно-золотаву зірочку, роздивлялись роботу на конкурс «Батьківський комітет», яка вмістила у собі всю діяльність батьківського комітету за довгі роки. На сторінках цієї книги учні побачили всіх своїх вчителів, багатьох однокласників, батьків, прочитали про найяскравіші моменти шкільного життя.

Окрему вдячність в цій роботі висловлено спонсорам ЗОШ № 29, які завжди приймають активну участь у житті школи, допомагали і допомагають її покращенню: депутатам Миколаївської міської ради О.І. Мудраку, Ю.М. Антощенко, О.В. Крисенко, випускникам школи: директору компанії ЗАТ Миколаївбудінвест, заслуженому будівнику України, І.І. Тамар`янському, заступнику генерального директора по будівництву ТОВ СП «НІБУЛОН» С.В. Бєсєдєну (в 2011 році отримав звання «Громадянин року» в номінації «Будівництво»), директору мережі магазинів «Стелла – Трейд» О.Г. Іванченко; приватному підприємцю І.М. Левицькому.

Учні уважно вдивлялись в сторінки книги, мабуть, у цей момент кожен уявив, як і йому колись так святково, під голосні оплески вручать таку ж медаль. Та головне, що діти зрозуміли, якщо чогось дуже хочеш, працюєш над цим і докладаєш максимум зусиль – все можливо!

/Files/images/foto/SAM_3619.JPG

На цьому приємні новини не закінчились. Перед аудиторією вийшла президент школи Маркелова Марія (учениця 9 класу) і повідомила ще одну гарну звістку. Наші заступники директора Братошевська Світлана Вікторівна і Рідкоборода Любов Вікторівна зайняли у міському конкурсі «Нове ім’я» у номінаціях «Заступник з виховної роботи» (ІІ місце) і «Заступник з навчально - виховної роботи» (ІІІ місце). Зал не втомлювався аплодувати, учні вручили квіти нашим переможцям і від усього серця побажали ще багато нових здобутків.

Як навчальний тиждень розпочинається, так він і проходить. Нам приємно було бачити, що розпочався він з гордості наших учнів за рідну школу, чути, що наша школа найкраща і не дивлячись на те, що не найбільша у місті Миколаєві, складає достойну конкуренцію великим школам.

Дейл Карнегі колись сказав: «Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі – і одні з найефективніших». А ми, доповнюючи його, завжди кажемо нашим учням: «Будьте зайняті справою, яка приносить користь людям, майте ціль у житті, не шкодуйте сил і творчості і всі ваші прагнення реалізуються! А ми будемо намагатися бути кожного дня для вас гарним прикладом, всі наші здобутки – ваші здобутки, все, що ми робимо – для вас!»

Практичний психолог ЗОШ № 29 Скорохід Олена Валентинівна

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031